• Pohádka

Vzteklina (2018) (seriál)

Já mám takovýho bojfrenda .. Co vždycky u každý krimi věci ví, už tak od druhýho dílu, kdo je vrah. Věděl to v Pustině a věděl to i u Vztekliny. A tady ta jeho pitomá vlastnost, kdy mě jako poinformuje, kdo to je, ta mě trochu sere, protože pak teda celou dobu vim, kdo je vrah. Ale to do svýho hodnocení netahám. Vzteklina byla skvělá, i když jsem z ní byla trochu vzteklá. (haha, moje originalita ♥) Ten nápad, ten je sice trochu průhlednej, ale vlastně suprovej. Sudety jsou láska. Naše i ty šumavský. Detektiv z Pustiny je láska. Hádek, to ani nemluvim. Ty záběry na krajinky, ty mi braly dech. Protože to tady máme fakt krásný, takže kameraman má jedničku. No a tak bych mohla pokračovat, dokud by nedošlo na Ihora Krotovyche, kterýmu jsem nevěřila ani jednu scénu a kterej byl prostě uplně strašně marnej (a kvůli němu jsem byla vzteklá). Ale jinak byl ten seriál naprosto skvělej. Není to HBO, ale ČT se teda předvedla! Snad ji teda nezrušej. Ale chápu, že pro milovníky Ordinace je tohle blbý, takže to neocení. Ale já to oceňuju. Pět hvězd. Za snahu a tak.

Z pekla (2001)

75% mě teda vážně překvapilo, protože extra čišťounká prostitutka Mary Kelly, překrásná mezi skvadrou nemytých příšer, byla první, co mi trhalo žíly. Potom, že inspektor kočkám neřekl, že by si mohly dávat pozor na chlápka, co jim nabídne hroznový víno a stejně tak byla otravná vysoká silueta vraha, která nás asi měla zmást .. a takhle by se dalo pokračovat a ne, že ne. Třetí hvězda jen za Bilba po lobotomii!

21 gramů (2003)

Neměla jsem tušení, jestli se znali před tím nebo po tom,ani co je to, kvůli čemu se vůbec znají .. V hlavě jsem si vymýšlela příběh mnohem složitější a propletenější .. Ale i přesto mi tenhle vzal dech .. Má to nápad, je to ponuré, je to osudové .. Není to plytké, nutí to přemýšlet .. A přijde mi, že nejen během filmu.