• Rodinný
  • Pohádka

VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Trapná hrůza kam až jsou schopni lidé pro peníze zajít, Parta lidí se nechá zavřít do domu, jak do klece v zoo a některým příslušníkům lidského druhu se to líbí a dívají se co tam v té kleci dělají. Komerční televize jsou pro to, aby majitelům přinášely zisky. Tenhle pořad je toho názorným přikladem ba řekl bych odpuzujícím příkladem.

Sezame, pojď si hrát (2002) (seriál) odpad!

Toro je hrůza čím v Americe krmí svoje děti. A nám do Čech toto ČT dováží, aby naše děti také něco měli z této kultury. Tenhle seriál je vhodný pro postižené děti, ( nemám nic proti handicapovaným dětem), ale pro normální dítě se toto vůbec nehodí. /AngelAnglie - ne všichni co stojí ve fabrice u pasu, jsou lidé, kteří mají omezené vidění světa, co když prostě nemohli najít jinou práci? A až dostuduje bude se točit ještě nějaký film, když se Barrandov zprivatizoval, což byla chyba, kterou kritizovali všichni z filmařské branže, např. Menzel, Krejčík.. Jen aby pak AngelAngie nemusela do fabriky k pasu a může si pak u toho pasu mysletže to není náplň jejího života, ale nutnost, aby přežila a nebyla bezdomovec.

Chalupáři (1975) (seriál)

Pohodový seriál, který se hned úvodní charakteristickou znělkou připomene. Ježíš, někteří hodnotitelé psali cosi o normalizačním seriálu. To u pojišťovny štěstí píšou o kapitalistickém konzumním seriálu? V chalupářích žádná politika není. Je to seriál o tom, jak jeden "děda" opustil město a žil na chalupě. V seriálu je humor, popspolitost lidí z vesnice, pohoda, radost ze života...

Pan Tau (1971) (seriál)

Krásný seriál, plný fantazie humoru a pohody, nejen pro děti, ale i pro dospělé je to příjemné pokoukání.