Dům voskových figurín (2005)

A je tu další ubohá vyvraždovačka s načančanými teenagery. Tento film se nezařadil snad do žádné kategorie...Horor??? vubec...dej je naprosto předvídatelný takže se leknout nebo bát mužete pouze tehdy jestli ve vašem kině(případně doma) straší. Občas se horory mění v komedie kdy se divák baví hláškami masových vrahů a dalších vyvrhelů :-) Tady opět ne! Celý film je jedna velká NUDA!!! Jediný moment který mě opravdu potěšil byl konec Paris Hilton,která by mohla přejít k jinému druhu filmu...ten by ji možna slušel víc! Nevíte k jakému??? "Prý herečka, k.... je to." :-)

Městečko South Park (1997) (seriál)

Trey Parker, Matt Stone...pánové, kteří opravdu umí mistrně urazit a šokovat. SP je seriálem, který se potácí mezi geniální satirou a kritikou na jedné straně a naprostou hovadinou na straně druhé. Vzheledem k tomu, že humor který zesměšnuje cizí kultury, náboženství a slavné osobnosti je mi velmi blízký :-) musím se přiklonit k té genialitě. Nikomu ho nenutím, ale Cartman je modla!

Dobrý ročník (2006)

Film Ridleyho Scotta, který se přes Vetřelce a Gladiatora dostal až k romantickemu tematu? Když jsem toto slyšel, přistupoval jsem k novemu snimku slavneho režisera s mirným despektem. O to vetší byl pro mě zážitek, který se v kině konal. Film vypráví o zapomenuté lásce k životu. Svou bezprostředností, nádhernými záběry Provance a stylovou hudbou zaútočí na každého diváka. Za zminku urcite stoji herecký výkon. Russell Crowe, v roli "anglickeho suchara", který si postupně uvědomuje, že žít znamená uplně něco jiného než se honit za penězi a uspěchem, přímo září a zamilujete si ho stejně tak jako prostředíjižní Francie.

Hokejový zázrak (2004)

"Do you belive in miracle?" Při této větičce na konci filmu vám bude běhat mráz po zádech a oči budete mít zalité slzami. Příběh o slavném americkém týmu, který šokoval celý svět... Film, který je postavený na jednom herci (Kurt Russel) a spoustě neherců se může hrdě hlásit k nejlepším sportovním filmům vůbec. Snímek, který ukazuje že i ve skutečném světě se hrstka mladých nezkušených ale odvážných může postavit monstru, které se jeví jako neporazitelné (ono vlastně neporazitelne bylo), jakým určitě byl hokejový tým SSSR pod vedením Tichonova.