• Rodinný

Kuchařská pohotovost (2009) (pořad)

Možná to měli účastníci pořadu ve scénáři, ale někdy mě přišlo, že se chovají tak, jak kdyby byli v kuchyni poprvé v životě. Hvězda za sympatickou kuchařku, která tam byla ale opravdu jen pro ozdobu.

Ďábelský Santa (2005)

U všem svatejch Santů, to byla ale nehorázná kravina. James Caan se nechal raději sejmout hned na začátku, aby v této blbosti nemusel dál účinkovat. Přesto dám jednu hvězdu za zlatokopky a některé vtipné vraždy. A kdyby Santa nakonec vyhrál, tak bych možná přidal i další. To se ale bohužel nestalo. Jinak souhlasím, že kdyby se zbytek filmu nesl v duchu úvodní scény, mohlo to být klidně i za plný počet.

Těžký prachy (2002)

Herecký obsazení celkem dobrý, ale jinak na mě film působil dost amatérsky a lacině. No a ty autohoničky? Jak ze sedmdesátých let...

Flash Gordon (2007) (seriál) odpad!

Nechápu, proč se tyhle stupidní seriály na motivy komiksových postav točej. Dělá to jen ostudu původní předloze.

Westernstory (2011) odpad!

Jako reklama na westernové městečko Boskovice (kde to je mimochodem super) možná dobré, ale o filmu, natož komedii, se u tohoto díla mluvit nedá.

Farma (2012) (pořad) odpad!

Se všemi co dali odpad se plně ztotožňuji, ostatním doporučuji aby vypnuli televizi a přijeli ke mě na farmu.

Pánská jízda (1984) odpad!

Kdyby se ve filmu trošku šu.alo, tak to mohl být solidní retro pornáč. Takhle to ale byla totální slátanina, navíc okořeněná šíleným dabingem. Do odpadu s tím a dvakrát spláchnout. To by jeden neřekl, v jakých kravinách začínal oskarový herec Tom Hanks.

Sbohem, baby (2007)

U mě naprostá spokojenost. Někdo píše, že filmu chybělo větší tempo a akce, ale o tom tento snímek není. Je o morálce, emocích a zamyšlení. Tak to také někdy zkuste. Jinak doporučuji shlédnout i v původním znění, je to ještě hlubší zážitek.

Může to potkat i vás (1994)

Nevím no, takovej trošku nudnej film o tom, že chlap k tomu aby zjistil, že je jeho žena kráva a že je na čase se jí zbavit, potřebuje vyhrát 4 mega dolarů.

Extrémní rodiny (2012) (pořad)

No co, když už se tam ti mentálně zaostalí a gayové přihlásili (a určitě jsou za to patřičně finančně ohodnoceni), tak se jim s chutí a od srdce zasměju. A že je čemu se smát.