Na divoké vlně (2012)

***** protože: * režie * kamera * příběh * herci * soundtrack

Nalezený ráj (2003)

Nenechala jsem se odradit hodnocením a film mě celkem příjemně překvapil. Bylo to svižné, moderně pojaté ... vytkla bych jen příšernou paruku Nastassji a herce mohli nechat za těch 17 let přece jen trochu reálněji zestárnout ;)

Na vlastní nebezpečí (2007)

Než thriller je to spíš letní oddechovka, která si zdejší nízké hodnocení rozhodně nezaslouží. Není to horší, než lecjakej americkej shit, takže demonstrativně za 4*

Návrat do Cold Mountain (2003)

Zase jednou čistých 5 hvězd! Tomuto snímku jsem se, nevím proč, hrozně dlouho vyhýbala a konečné setkání bylo nakonec stejně silné jako setkání Inmana s Adou. Nádhera a Philip Seymour k tomu ...

Nebezpečná metoda (2011)

Asi jsem byla ve správné náladě, protože film mi vůbec nepřišel tak špatný. Sympatické obsazení, dialogy srozumitelné i pro laika a děj měl spád, takže jsem film shlédla jedním dechem. Nejsem si jistá, jestli by se mi líbil v kině, lepší shlédnout v komornějším domácím prostředí. Milostné scény nemusely být tak decentní :o, ale to se od Hamptona dalo očekávat. Každopádně pro pochopení tohoto snímku je lepší mít už v životě něco za sebou …

Neon Demon (2016) odpad!

Bezbřehá nuda a ztráta času. Nenašla jsem nic, za co bych mohla udělit alespoň jednu *, abych film neposlala do odpadu.

Nesnesitelná lehkost bytí (1988)

Moc jsem od filmu nečekala, takže mě spíš překvapilo, že to nebylo až tak špatné. Juliette Binoche mi připadala chvílemi jako dítě, asi to měla být její role, ale lezla mi tím poněkud na nervy. Přesvědčivá Lena Olin, Day-Lewis mi nevadil, no a rolička Stellana se mi líbila moc :) Chvilkami jsem usínala, ale zajímalo mě jak to dopadne, takže mě to asi zaujalo. Hodnocení průměr.

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Už ani nepamatuju, kdy naposledy mě dvě hodiny sledování filmu takhle vyšťavily. Konec mi sice přišel trochu uspěchanej a otevřenej co se Hanka týče, ale jinak naprosto čistejch 5 hvězd. Moje babička říkávala, že čert vždycky s**e na větší hromadu a tenhle film to potvrzuje na 100%.

Nic než pravda (2008)

Film mě začal s..t velice záhy, bohužel jsem to včas nepřepnula, protože konec mě nas..l ještě víc. Ztracené 2 hodiny života!

Noci v Rodanthe (2008)

Díky kladnému hodnocení zdejší menšiny jsem shlédla tenhle film. Naprosto neočekávaně mě tenhle spíš evropskej než americkej snímek totálně emocionálně vyždímal. Krásnej filmovej zážitek pro ty, kterým má co říct.