Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Najlepší film aký som videl, každá scéna je úplné dokonalá. Bez chybné dialógy, herci a úžasná hudba. Pre mňa najlepší film aký existuje. čo sa dá na niečo takéto napísať, DOKONALOSŤ!

Columbo (1971) (seriál)

Najlepší detektívny seriál, skvelé prípady a úžasná postava Columba.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Vtipnejší a originálnejší seriál som nevidel. Nenormálne vtipné dialógy, tí, ktorí ich píšu musia byť fakt trieda. Lepšie záchvaty smiechu som už dlho nemal. Niektoré časti nemajú chybu, proste najlepší komediálny seriál. Charlie Sheen je proste Pán a vždy zostane, bez neho to už nieje ono. Najobľúbenejšie postavy: Rose, Berta a Charlie.

American Mary (2012)

BLOODY MARY! Najsexi herečka, ktorú som videl tento rok. Mary, ktorá nemá peniaze na lekársku školu (chirurg) začína hľadať možnosti kde by si niečo zarobila. Nájde inzerát na sexuálne služby, ale niečo sa stane a ona predvedie svoje chirurgické zručnosti a zarobí si. Skončí školu a začne si zarábať ako "Bloody Mary", ktorá skrášľuje ľudí tak ako oni chcú. Pre mňa asi najlepší film, ktorý som tento rok uvidel. Nechutné veci a sexi Mary ma proste dostali. Dej bol skvelý vôbec som sa nenudil ako u väčšiny filmov. Hudba a nechutnosti to je moje. Neskutočne som si užil tento film.

ATM (2012)

Traja ľudia uväznený v bankomatovej búdke. Vonku na nich číha neznámi muž, ktorý má dopredu naplánované čo sa bude diať. Film sa mi veľmi páčil už len kvôli stiesnenej atmosfére. Priebeh bol slušný. Na konci bolo pekné rozuzlenie ako inteligentný vrah dokáže alebo respektíve nedokáže zahladiť stopy. Veľmi dobré 72%

Emergo (2011)

Pokus urobiť ničo na štýl Paranormal Activity. Neviem začiatok bol dobrý, ale koniec sa mi tak nepáčil, že až. Niektoré scény boli dosť strašidelné, ale niektoré boli prehnané. Celkovo to bolo pod priemerné, Paranormal Activity sú jediné a asi aj vždy zostanú. 45%

Světová válka Z (2013)

Filmy zo zoombie moc nemusím, ale keď tu hrá Brad Pitt tak to musí byť kvalitný film. A aj bol. Dobre spracovaný námet, výprava a dialógy. Neviem nesedel mi tam pád lietadla, ktorí prežili potom keď si pichol smrteľnú chorobu, ktorú ani nevedel akú, dali mu protijed a on ide v pohode preč. V kine to bol pekný zážitok. 80%

Králova řeč (2010)

Geniálny film. Skvelá kamera, hudba, nápad, herci, najme výkon Colina Firtha. 90%

Mučedníci (2008)

Také, neviem, ničím ma to neoslovilo, chvíľami som sa nudil a pýtal som sa o čom to vlastne je. 55%

Entity (2012)

NUDA NUDA A ZAS NUDA.