• Krátkometrážní

Let's Nupu Nupu (1998) (seriál)

Pedofilní školní setra, incestní vztah mezi dvěma sourozenci pomocí videa myslel sem, že už sem viděl všecko , ale vždycky se najde nějaké anime , které mě překvapí některé gagy byli sice slabší ve výsledku ovšem skvělá porce zábavy , která čítá pouze pět minut na díl takže se nudit nebudete. do toho suši kočko!!

Jackboots on Whitehall (2010)

Klidně to mohlo být jenom hoďku dlouhé,ale jinak fajn loutkojatka. Ti řikám polib ten šutr!

Království (1994) (seriál)

Tak z tohoto špitálu atmosféra sálá na míle daleko super psycho prostředí a hlavně zaměstnanci Ernst - Hugo Järegård jako švédský doktor Stig Helmer ,který nesnáší dány je prostě nezapomenutelný. Tak si někdy říkám jak by asi vypadala ordinace v růžové zahradě kdyby ji natočil Lars Von Trier? Jen škoda ,že se seriál nedotáhl do konce.

Vyšetřování nočních můr (2006)

Naprostý souhlas s Bebacek jebák hlavní hrdinky byl i pro mě nečím magický a nemohl sem z něho spustit oči jelikož se ve filmu vlastně nic pořádného nedělo a nechápu pochvalné komentáře typu jakou má film hustou atmosféru třeba na takový Shutter nemá ani ve snu(celý fim byl fakt asi jenom zlý sen) A pokud by ten beďar slečně detektivce při nějaké efektní lekačce aspoň praskl dal bych i hvězdičku navíc takže po Bullet Ballet a Tokyo Fist naprosté zklamání Tsukamoto

Ať jedí koláče (1999) (seriál)

Výborný britcom se značně černým a zvrhlým humorem a perfektním českým dabingem škoda že o tomhle skvostu neví moc lidí. "Dobrý jitro tak sem slyšela,že markýz de Sade zase uprchl ze žaláře. Víte ,že sem spala v sousední komnatě? Mohla sem to být já surově svedená s prasečím měchýřem přes hlavu. Z bujarých večírků už to znám taky" Prostě klasika není co dodat.