Perličky na dně (1965)

Všichni hodnotí vysoce, já se držím při zemi - mám ráda umělěcké filmy, ale na tohle bych musela být asi zhulená, abych se k tomu nějak propracovala...

Pasti, pasti, pastičky (1998)

Tenhle film mne naprosto minul...od odpadu ho zachraňují ještě větší odpady =)

Jezerní královna (1998)

Já mám pohádky moc ráda, ale tahle se mi nelíbila vůbec vůbec =( Dvě hvězdy si ale asi zaslouží...

Jízdenka do Mombasy (2002)

Od filmu jsme nic nečekala, ale dostala jsem hodně. Byla to víc než jen jedna z tuctu road movie, tohle mě hodně dostalo a dodneška si pamatuju na některé scény, ačkoli jsem film viděla před cca před 5 lety..máte-li možnost se na film podívat, tak doporučuju ;)

Canterburské povídky (1972)

Pasolinimu jsem nikdy nepřišla na chuť, je mi líto...a než drama mi to spíš přišlo jako komedie. Obzvlášť ta poslední povídka =)) člověk to nesmí brát moc vážně a možná se to dá se zdravým rozumem přežit ;) Poté, co jsem viděla Saló jsem čekala něco mnohem horšího =)

Princ Valiant: Boj o Excalibur (1997)

Megafilm v páteční večer...nečekala jsem nic, dostala jsem ještě míň. Týpek, který vypadá trochu jako Hložek za mlada ve filmu, který slovo dobrodružný uráží. Možná tak pohádková komedie, díky těm dvoum hláškám, ale tohle tak maximálně jako limonádku na dopoledne ve svátek. To už je snad lepší i ta strašná Fantaghiró =/

Hostel (2005) odpad!

Ježiši, taovouhle kravinu jsem už dlouho neviděla. Nejdřív po hororu ani zdání, pak kravina na ntou...když někdo neumí děs, tak tam dá potoky krve...ale tady nebyly ani potoky krve. Fakt vopruz =/ Ale spoň to mělo dobrej konec =D BTW věřit, že to ve SK takhle opravdu vypadá, tak tam nikdy nejedu, páč bych se "bála" gangu malejch cigošů =D

Upír ve věžáku (1979) (TV film)

To byl jeden z těch filmů, který ve vás zanechaj vzpomínky na dětství s upírama =D perfekt ;)

Transformers (2007)

Film největší nářez =)) Čekala jsem hodně, ale bylo to ještě lepší, než jsem předpokládala =) ani ne moc těch šílenejch americkejch pokeců o národní hrdosti apod =) ani žádné přemrštěné láskyplné scény, ale chechtacích scén...ježiš! Takhle jsem naposled byla připoutaná do sedačky asi před 3 rokama =)) Akce od začátku do konce...tak má takovej film vypadat =D