Skeevee

3 body

1 3 4 5 6 7 následující >>
    • 8.7.2005  00:55
    Parta hic (1976)

Ac jsem na mliko alergicka, pripojuju se k parte ***aku =))

• 8.7.2005  00:54

Nektery vychytavecky by bodly =) sem tam nakej vtip je taky, videt se to da...co vic chtit od nenarocne rodine komedie? =) BTW nemate nekdo nakej ten penizek na vic, taky ci horskou drahu na zahradu =)))

• 8.7.2005  00:51

Tohle byl film, na ktery byla ochotna se divat u obeda cela rodina...da se snest, nechceme po ni zadne divy, sem tam nejaky vtip se najde...nezapomenu nikdy na scenu, jak tam Stalone vypocitava co mel vsechno k snidani =)

• 8.7.2005  00:48
    Pomalé šípy (TV seriál) (1993)

Taky si nemyslim, ze by to bylo tak hrozny...naopak, me nazev zaujal, byla jsem zvedava a pak i pomerne prijemne prekvapena. Vcelku prijemne pokoukani na sobotni popoledne =) (i kdyz to naposledy davali v tydnu poobede, ale zaslouzilo by si to lepsi cas =) )

• 8.7.2005  00:42
    Princezna Fantaghiró 5 (TV film) (1996)

CIm vic dilu, tim vetsi alergie na Fantaghiro... prvni dil se dal jeste vydejchat (podekujme i vcelku koukatelnemu obsazeni), kazdy dalsi dil byl jen vetsi a vetsi utrpeni...sama nechapu, jak jsem na to mohla koukat, když už jsem dopředu věděla, jaký to bude, jen prostředí se měnilo...asi přestanu být u filmů tak "naivní" =)

• 8.7.2005  00:35

Vsichni na to nadavaji...ale najdete mi v republice nekoho, kdo o tomhle filmu alespon neslysel...a najdete mi vetsi stado tech, co to nevideli. S tim budete mit problemy =) a pochybuju, ze timhle chtel nekdo udelat diru do sveta...takze co bylo ucelem, bylo splneno a teste se zase brzo na Nove na shledanou =))

• 8.7.2005  00:28

Dost lidi to tady drbe, ale vzdyt se tam nejaky ten vtipny vtip najit da =) znam horsi filmy =)

• 8.7.2005  00:21

Dve hodiny totalne o nicem. Uz jenom fakt, ze jsem se na ty dve divala pres 3 hodiny, protoze jsem to nemohla rozdejchat na jeden zatah - cti, unudila bych se k smrti; o necem vypovidaji... BTW kdyby ty kaluze krve byly doopravdy jeho, asi by to tak dobre nerozdejchal =)))

• 8.7.2005  00:10

Takova idealni kravinka na usnuti =) clovek se zasmeje nad parodii, zasmeje se nad hlaskama, pozastavi se nad blbosti a nad nekterejma scenama...a pak v klidu usne nez to dokouka do konce =)))

• 7.7.2005  23:40

Nebyla jsem schopna film videt cely, a tak jsem si pustila jenom utrzky, stacilo mi to. Uprimne obdivuju vsechny, kteri to byli schopni dokoukat =)

• 7.7.2005  23:24
    Dobytí severního pólu (divadelní záznam) (2006)

Zradlo =) Pokud nekdo cituje v beznem zivote Cimrmana, tak tohle dilko =) Kdo nevidel, prisel o hodne a mel by to napravit =)

• 4.7.2005  13:30

Pokud nekdo cetl knihu, tak to mozna pochopil. A nebo jsem proste hloupa. Uz dlouho se mi nestalo, abych povazovala dej za tak prostoduchy a tak nesnasela jednoho z hlavnich hrdinu. Malou Dakotu bych vrazdila sotva se v zaberu objevila. No, nic jsem od toho necekala, nic jsem nedostala. Prinesla jsem si knizku, tak se na ni pujdu vrhnout, abych konecne pochopila proc to vsechno delali. Protoze 116 minut efektu je na muj vkus trochu chabej dej... (poznamka po hodne dlouhe dobe> knizku jsem nebyla schopna docist, a ze sem toho prelouskala hodne, nechapu tu "kultovost", ale na druhou stranu chapu, ze nebylo z ceho cerpat do filmu =))) )

• 17.6.2005  22:47
    Madagaskar (2005)

I like to move it!

• 10.7.2004  22:04

Za ty vlastovky =))) (a pulky kokosu =D)

• 10.7.2004  21:57
    Shrek 2 (2004)

Mnohem lepsi nez jednicka. U tohohle sem se bavila celou dobu a misty smichy brecela. Naprosto posledni scena nema chybu, a "fesak" Shrek je taky sila =) Banderas nema chybu...v posledni dobe nejlepsi kino film =)

• 4.7.2004  20:52
    Bankrotáři (TV film) (2003)

Uprimne..tohle je jeden z mych nejoblibenejsich TV filmu =) opravdu jsem se prijemne pobavila =)

• 20.6.2004  11:07

Hruza...mozna by to dostalo i 2*, kdyby se tam nesetkal ten malej kluk sam se sebou v dospelosti.Vzhledem k tomu "nekde jinde" byla vyslovena teorie, ze se clovek sam se sebou nemuze potkat, jinak se zhrouti vesmir...a taj sou v klidu oba...to me na celym filmu asi nejvic zere...

• 20.6.2004  10:56

Jak tak koukam, tak jsem asi jedina, kdo si nemysli, ze to bylo uchvatne. Ze zacatku bych tomu jeste tak mohla rikat horor, v prubehu filmu nijak zazivne, na konci diky prostrihum mezi titulky jeste dejme tomu, alespon trochu "desive". Ale jinak? Slabota... Jen skoda Andyho, nejlepsiho typka celeho filmu =) (BTW ten konec byl az prilis predvidatelny...)

• 15.6.2004  22:47

Nemuzu si pomoct, ale to byla hrozna nuda. Sleduju to (jenom proto, ze to nahravam kamosce) a nejak cekam, ze se neco stane. Koukam hodinu, dve a za celou dobu me nezaujala jedina scena. Tak sanci jsem tomu dala, prvni a posledni. U me teda Harry opravdu neprorazil...

• 6.6.2004  17:20
    Ivanhoe (TV film) (1982)

Nebylo moc filmu, kde bych byla spokojena s adaptaci knizni predlohy. Ovsem tohle je dokonce muj oblibeny. Samozrejme to nedosahuje kvality knihy, ale uznejte, ze kdyz mi ve velice zdarile adaptaci me oblibene knihy hraje meho nejoblibenejsiho knizniho hrdinu jeden z mych nejoblibenejsich hercu...nemuzu nedat ***** =)

• 6.6.2004  17:14
    Ivanhoe (TV seriál) (1997)

Teda, Walter Scott se musi obracet v hrobe, protoze tohle ma spolecneho se skvelou knihou jenom jmena..nic vic. Bohuzel - nebo mozna bohudik.

• 6.6.2004  14:17
    Rodinná pouta (TV seriál) (2004)

Me by akorat zajimalo jak se k tomuhle mohl propujcit Jan Kacer...sice tam byl akorat prvni dil (mozna 2) a pak porad v komatu, ale stejne... =( (edit. hodnoceno po par prvnich dilech), ted zjistuji, ze je to nekonecna slatanina, horsi nez telenovela, nedobrovolne jsem totiz shledla jeden dilek =/

• 29.5.2004  22:23
    Zapomenuté stříbro (TV film) (1995)

Klobouk dolu Pane Jacksone =) To bylo vazne naprosto skvely...uz zacatek vas dostane a na to, ze to ma byt dokument, je to velice schopne =) pokud nekdy budete delat "maraton" Jacksonovych filmu, tak na tenhle urcite nezapomente =)

• 15.5.2004  00:19
    Troja (2004)

Na tenhle film jsem se tesila, cekala jsem od nej hodne a... zmilila jsem se. Film nedosahoval kvalit, kterych - dle meho mohl - ale musel by projit od scenare a castingu ke zmene. Zajimalo by me, koho napadlo udelat z Orlanda Parise...nejhezciho chlapa. Rada bych ocenila alespon hudbu, ale, bohuzel, jsem mela pocit, ze tohle vsechno uz jsem nekde slysela... =/ Jedine, co me opravdu potesilo byli herci. Dokonaly Bana, Pitt take dobry, jenom Orlanda bych teda moc nevyzdvyhovala =) Ale kdyz uz komentuju tenhle film, tak nesmim zapomenout na jedno... proboha uz zadny film, ktery bude same klise!

• 13.5.2004  20:18
    Sentiment (2003)

Abych rekla pravdu, tak kdyz jsem film videla poprve, tak se mi film az krizove nelibil, ale pote co k nam na seminar prisel pan Hejtmanek spolu s panem Soukupem se muj nazor radikalne zmenil. Proto by me zajimalo, kolik hvezdicek by musel film dostat od lidi, kteri bez diskuze s tvurci dali 4* =)

• 10.5.2004  22:46
    Van Helsing (2004)

Docela fajn odpocinkovy film, kde je obcas lepsi vse nedomyslet, a nevedet o teto tematice naprosto nic. Ale musim pochvalit naprosto skveleho Richarda Roxburgha...TOHLE je Drakula. Dokonale. Charismaticky, demonicky. I kdyz "padouch" zde je to "hrdina". Mmj. bylo fajn videt Davida Wenhama v naprosto jine roli nez v LOTR =)... Jo, jen tak mimochodem. Naprosto me dostalo Narodni divadlo v pozadi a hlaska... "Tady v Bukuresti..." =)

• 8.5.2004  21:47

Proti jednicce vazne hruza. Kdyz jsem byla ve 3/4 filmu, tak jsem mela v planu dat "odpad!", ale pak diky (doslova) par peknym hlaskam a scenam davam 1 *. Pro me to byla ztrata casu...

• 29.4.2004  23:06

Nekomu muze prijit film misty nudny, ale abych pravdu rekla, ja jsem ani na chvilicku se neodpoutala od platna. Pri jinych filmech sem tam neco prohodim se kamaradem, ale pri tomhle filmu me komentare meho souseda vylozene rusily. Zapusobila na mne hlavne jedna z poslednich casti filmu a naprosto skvely Hidalgo. Ten kun ma dokonalej kukuc a uz jenom kvuli nemu bych na to sla klidne znova. Zaroven spoustu zaberu a celkove kameru bych hodnotila kladne a Viggo? To je jen tresnicka na dortu... =)

• 22.4.2004  08:55

Bezpochyby nejlepsi Asterix! Je to vtipne, ma to spad a clovek to muze videt 20x a stale se smeje... kdyby mel prezit do budoucna jen jeden jedinej Asterix, primlouvala bych se pro Dvanact ukolu... =)

• 18.4.2004  14:06

Než jsem šla do kina, četla jsem tu tyto rozporuplné reakce a o to víc mě film překvapil. Abych pravdu řekla, nepamatuju si, kdy jsem se v poslední době u filmu bála - tenhle film mi to opravdu vynahradil. Skvělá atmosféra, hudba, bezvadný Johnny Depp a - alespoň pro mne - překvapivý konec. Bohužel, tohle je jeden z filmů, které když vidíte podruhé už na vás nemají téměř žádný účinek, protože víte, jak se věci mají... Ale když mi někdo v současné době řekne, abych mu doporučila film, říkám:"Tajemné okno" =)

1 3 4 5 6 7 následující >>