Váhavý fundamentalista (2012)

Buzerace ze strany státního aparátu podporuje terorismus, zejména pokud jste Pakistánec v USA po 9/11. Bez Kate Hudson by tenhle film byl určitě lepší.

Výpadky proudu (2012)

Pavouk Sauron se právě stal hrdinou dne. Skandinávská černá komedie o jednom týdnu v centrále telefonního operátora, arachnofobii a teroristické skupině zaměřené proti elektřině.

Černý kůň (2011)

Protože je Happiness jeden z mých nejoblíbenějších filmů, byla laťka očekávání nastavena vysoko. Navíc je film i skvěle obsazený. Výsledek ovšem zklamal. Film se plácá do nikam, je v něm spousta otravných snových sekvencí a výsledný efekt je velmi rozpačitý. Ta třetí hvězda má velmi odřené cípy.

Demons Never Die (2011)

Film údajně natočený za 18 dní, 90,000 liber a navíc v osobních rezidencích jednotlivých herců. Je spousta mnohem horších filmů za mnohem víc peněz, ale je to, jak píše Bloody13 - nuda s modrým filtrem.

Flashback (2011)

Garážový film, který vzniknul z čirého nadšení tří kamarádů, celý je dělán na klíčovacím pozadí. Pokud se přenesete přes slabší vzhled, tak dostanete solidní porci velmi vtipných filmových plakátů a gagů (a jedna z postav, vzdálený potomek George Lucase, používá jen věty ze Star Wars).

Hotel Lux (2011)

Natočit bláznivou komedii o paktu Molotov-Ribbentrop zní divně, ale funguje to. Místy je humor vražedně mrazivý.

Hra vlkodlaků (2011)

Španělská hororová komedie o vlkodlacích - to nezní zrovna slibně, ale opak je pravdou. V tomhle filmu je několik naprosto skvělých gagů a ty samy o sobě stačí jako důvod, proč se na film podívat. Navíc tvůrci zvládli za málo peněz triky srovnatelné s "The Wolfman". No, uznávám, že Wolfman je nízko nastavená laťka, jen jsem chtěl naznačit, že tenhle film byl fajn překvapení.

Klíčová osoba (2011)

Pěkný sedmdesátkový retro-thriller o pojistném podvodu.

Klíčovou dírkou (2011)

Pokud jste intelektuál nebo to úspěšně předstíráte, pak se vám tenhle film možná bude líbit. Pro ostatní je to svérázná pocta Edu Woodovi. Černobílý film, divné hlášky v divných scénkách, sporné herecké výkony. Ale přiznávám, že po 35 minutách filmu jsem zmáčknul fast forward, tak mi mohlo zásadní poselství uniknout.

Mon pire cauchemar (2011)

Velmi šablonovitý a nevěrohodný scénář, který zachraňuje pár dobrých vtipů a hlavně skvělá Isabelle Huppert.