Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

S každým novým dílem se mi tahle sága líbila čím dál víc, čekala jsem že poslední díl bude ze všech nejlepší a tak to taky dopadlo! Sice to není jako číst knihu, ale myslím že Relikvie smrti patří k nejpovedenější dílům HP a už se začínám těšit, až se na tuhle část podívám znovu. Je jediné minus bych dala za úplně poslední scénu filmu, to byl trochu přešlap vedle. To zpracování mi jen ubralo na tom dojmu z velkého finále.

Dr. House (2004) (seriál)

Miluju tento seriál, hned od prvních dílů se mi líbil. Hugh je jako House naprosto nepřekonatelný! Dokonce i s Cuddy se mi moc líbili. Škoda že to scénáristi viděli trochu jinak... ale jasně, o tomhle to nebylo. První série jsou top, další trochu slabší, ale i tak mě to bavilo vždy a v každém sérii bylo něco nečekaného. Když jsem si celý seriál pustila už asi 3x komplet, to asi taky o něčem vypovídá. Je to srdcovka.

V náručí ďábla (2009) (seriál)

Jedna z mála novel, která opravdu stojí za sledování. I když je zde i spoustu tradičních klišé věcí, je to dost originální příběh s nádechem krimi, které já prostě můžu. Zajímal mě každý příběh a všechny postavy, což se v tomhle žánru moc nestává. Za mě i s odstupem času jde o povedený seriál s hlavní dvojicí, která má velmi dobrou chemii (která se na čas promítla i do jejich soukromého života). Jo a... doporučuji slovenský dabing, český je fakt trash.

Má tlustá Valentýna (2002) (seriál)

Tenhle seriál pro mě je a vždy bude takový nostalgie z mých teenager let, kdy jsem novelu naprosto milovala a to především kvůli příběhu Pandory a Jordiho. Tahle nostalgie mě provázela zatraceně dlouho a ovlivnila i směr mého fanouškovského zaměření... ale s odstupem času můžu tuhle novelu hodnotit jen jako průměrný seriál, který jsem sice v jedné etapě svého života zbožňovala, ale teď dokážu vidět i všechny ty nelogičnosti a chyby, které jsem jako puberťák přehlížela.