Big Ben - Smrt bílého koně (1998) (epizoda)

Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka, prelát, policista Feifer či stavitel. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout.

Big Ben - Smrtící aféra (2000) (epizoda)

Big Ben - Smrt kněze (1999) (epizoda)

Big Ben - Smrt na Hahnenkammu (1999) (epizoda)

Big Ben - Smrt na psychiatrii (1998) (epizoda)

Big Ben - Smrt na turné (1997) (epizoda)

Big Ben - Smrt o masopustu (1998) (epizoda)

Big Ben - Smrt o Valpuržině noci (1998) (epizoda)

Big Ben - Smrt po diskotéce (2002) (epizoda)

Big Ben - Smrt před oltářem (1996) (epizoda)