Himssen yeoja dobongsoon (2017) (seriál)

Námět byl fajn, křehká a malá dívka v pozici silačky byla taky neotřelá, co se týče k-drama. Opět tu byl ale milostný trojúhelník, který mě fakt iritoval - jeden namyšlený hezoun, druhý se k ní chová jako k děcku a je úplně slepý. Dále pak zesměšňování homosexuality, které radši nechám bez komentáře. Co bylo ale velké plus: akční scény, zápletka s úchylem taky nebyla špatná a roztomilé scény s Hyung-sikem se taky povedly.

Imgeumnimeui sageonsoocheob (2017)

Pravdou je, že spousta záběrů je klišé... Ale pohled na postavy je neotřelý - král, který není tyran nebo idiot? To je prostě osamělý fenomén. Z počátku se to sice tváří jen jako komedie, pak se ale začne odehrávat i pěkná detektivka, která není tak úplně předvídatelná.

Thor: Ragnarok (2017)

Abych řekla pravdu, první polovinu filmu jsem se chtěla zvednout a odejít. Takový infantilní humor jsem fakt, ale fakt nečekala - obličej připlácnutý na sklo, způsob mluvy se zloduchem? To bych čekala úplně v jiném filmu, ale ne v Thorovi... Druhá polovina ale měla spád a i záporačku jsem jim věřila. Na víc jak 3* to ale opravdu není. Na to má Marvel laťtku trochu jinde.