• Thriller

Superstar (1999)

nečtěte ty ostatní blbosti, podle hodnocení bych ten film v životě neviděl..ještě že jsem stihl náhodou začátek na Nově (Pánbůh ti žehnej, Novo, musím ti poslat nějaké love na účet ať nezkrachuješ) - a je to výtečné! Schválně trapné, Will Ferrell dokonalý jako skoro vždy, a Molly tak odpudivá, že jí prostě milujete.. kdo neviděl líbání stromu, přišel o hodně. Jestli jste viděli známější Ledově ostří a líbilo se vám to, neměli byste tento výtvor minout.

Vaterland - Lovecký deník (2004)

Nejlepší porevoluční český film. Perfektně ovládnutá forma je skvěle sladěná s obsahem. Tenhle film je tak originální a jiný než ostatní české produkty, že to až čpí obžalobou českého filmu. Vaterland není pro hollywoodským rohlíkem opitého řadového fanouška, ale pro lidi, co jsou ochotni přemýšlet, takže proto asi tak malé hodnocení (jej, to vyznělo jako vtip..). Že by někdo nepochopil, že je to celé jen nadsázka a hra s divákem? Snad se David Jařab nenechá znechutit a vzít si elán, protože by to bylo.. no skoro jako zabít Mozarta.¤

Zlatý věk (1930)

No, Buňuel.. kdo mu moc nerozumí, ať zvedne ruku.. Ale to nevadí, chtěl šokovat a to se mu podařilo. Zanechá ve vás silný dojem, v době uvedení to musel být neskutečný poprask, jež asi do normálních kin zkrátka nemohl být vpuštěn. Jestli budete mít chvílemi pocit jako z Lynchových podivností, například při scéně kdy si dirigent s bolestí hlavy vymění pozici s floutkem Gastonem Modotem, nu.. je to jenom váš pocit. P.S.: ukousávání prstů super, olizování sošných nohou neskutečná švanda.¤