Král Škorpión: Vzestup Říše (2008)

Neskutečná sračka, kterou nezachrání ani Ultimátní Alfa samec Randy Couture, ani šťavnatá polocikánská kundička v hlavní ženské roli.... Příšerný efekty na úrovni začátku 90. let (T2 z roku 1991 měl lepší triky!)... Děj hovno, herci hovna, celý nuda, trapárna... Ani jsem to nedokoukal... V hlavní roli metrosexuální poloteplej ladyboy... Už se mi ani nechce psát dál... Jedna hvězda za RC kterej tady vypadal fakt vostře...

X-Men: První třída (2011)

Ta židácká propaganda skrz naskrz prostupující filmem z něj udělala žumpu...

Doktor Strange (2016)

Pěkný triky, Cumberbatch má nepopíratelný charisma, MM tam byl, ale tak ňák mě to nechytlo za koule. Průměr, na víc než tři hvězdy to u mě nedosáhne.

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Jako kluk jsem to měl rád, u některých dílů jsem se dokonce bál (Bestie, Studna...). Nedávno jsem dostal takový nápad podívat se na všech třicet dílů dnešníma očima dopělého člověka s určitou vnitřní zralostí a stále se vyvíjejícím avšak poměrně konzistentním světonázorem. Mé hodnocení by se dalo rozdělit do několika šuplíků a z nich se pak dá udělat dejme tomu vážený průměr. Z hlediska bolševické propagandy je to jasný odpad, co se týče hereckých výkonů ne více než tři hvězdy (vadilo mi zejména neustálé přehrávání většiny herců), zápletka a scénář se kvalitou u různých dílů liší, některé mě v půlce uspaly a některé jsem hltal od začátku dokonce - tedy znovu na tři hvězdy. Soundtrack je myslím dost povedený, tam bych dal klidně čtyři hvězdy. No a srovnání se současnou českou seriálovou produkcí - zlatý major Zeman, ty splašky které se natáčí dnes to je prostě něco co nepochopím, takže z toho pohledu určitě alespoň tři hvězdy. Největší váhu dávám propagandě, následují herecké výkony, scénář, soundtrack a pak to srovnání. Konečný výsledek jsou tedy pro mě dvě hvězdy. PS: Je potřeba zmínit kult dílů Studna a Mimikry. Kdybych hodnotil jen tyhle dva počiny tak to jsou minimálně čtyři hvězdy a ani o sekyru nebo včeličku méně. :)

Zúčtování (2016)

Tak tohle filmovej zážitek par excellence. Afflecka obecně nemusim, ale tahle role mu sedla. Má to skvělou akci, dobrej scénář, pár překvapení a nějakej ten humor. K pěti hvězdám bych tam potřeboval nějakou tu nahotu a taky dramatičtější finále. I tak ale super film, čtyři a půl hvězdy.

Leatherface - zrození (2017)

Trapárna, zcela zbytečnej film kterej nemá s atmosférou a stylem těch dobrejch TMMP filmů nic společnýho. MEGA SPOILER: Konečnou tragickou korunu to dostalo když jsem zjistil že Leatherface neni ten velkej dementní buřt co láme kosti a drtí hlavy holejma rukama ale ten trapnej dobroser chcípák s účesem ala kastrol... Bože můj... Trefné komenátře: Slasher, verbal

Přání smrti (2018)

Zasloužený čtyři hvězdy, taťkovi Willisovi to jde od ruky, film mě vtáhl do sebe, probudil ve mě emoce a já fandil.

Kožená tvář (1990)

Nemůžu si pomoct ale všechny tyhle starý díly vč. jedničky (sic!) sou podle mě prostě nudný sračky... Mám mnohem radši ty nový počínající rokem 2003, ty jsou prostě o třídu jinde.

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

No, mě to z dnešní perspektivy přišlo spíš jako komedie. Nic strašidelného tam není, jen tam pořád nějaká hysterka kvičí jak na lesy.. Kdyby ty dvě fajnový kočičky aspoň ukázaly čim je příroda obdařila tak jsem měl motivaci to dokoukat bez toho aniž bych neustále odbíhal nebo u toho dělal něco jinýho.