ABBA: úspěch navzdory (2024)

Úplně nový dokument, nakonec za mě s 5*,  i když jsem nečekal, že se to tak utne bez jakékoliv zmínky o Voyage

Světem na kole - Madagaskarem, zemí lemurů (2024) (epizoda)

Vlastne si rikam, proc na to jeste kvuli tem kolum a trailum koukam. K tomu strojove cteni textu a otravna hudba zakoncena lacinou pisni na konci... za lemury hvezda navic :)

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 7 (2023) (epizoda)

Byt pubertak na konci ZS, tak mi to staci ke stesti a krasne se bavim, ale to uz par let nejsem a tak asi chci od tvurcu "komedialnich" serialu trochu vic

Docent - Rozhodnutí (2023) (epizoda)

Ty kraso, posledni pul hodiny jsem si prisel jak na Modrave, Vysocine nebo na Andelu, jako byla to snad i sranda, to ano. Takova skoda

Kukačky - Série 2 (2023) (série)

Druha serie je ciste nastavovana kase, ktera kdyby nevznikla, nic by se nestalo. A kdyz uz vznikla, klidne by se vesla do stopaze celovecerniho filmu.

Místo zločinu České Budějovice - Černé světlo (2023) (epizoda)

Proč v tomhle seriálu zhruba od třetiny kazdyho dílu vím, kdo je pachatel? No, pac scénář stojí za prd. Ale tak budiž, ale proboha, to ty scény fakt nešlo aspoň 2x přetočit? Dyť je to strašný. Obzvlášť Judit Bardos je teda na malinu s hvězdičkou

Volha - BALBA (2023) (epizoda)

Velká snaha vše dovysvetlit a zakončit. Dil by se dal klidně roztáhnout do tří dílů. Případně 20 minut neřešit péčko ve Vídni, to už byla trochu zbytečná stopáž. Ale vlastně to odpovídá té proprcané době celkově. A obratů, které se tenkrát fakt nepoužívaly, opět dost. Hlavně, že nechyběla klouzacka (facepalm)

Good Old Czechs (2022)

Zvlastni, lec vyborne! Skoda tech podobnych hlasu a chvilemi spatne artikulace