Městečko Pines (2015) (seriál)

Nechtělo se mi v sobotu spát, bylo asi 22:00 hodin tak jsem řekl proč nezkusit tenhle seriál. Stejně dám tak jeden díl a půjdu spát, říkal jsem si...Krutá pravda je taková že jsem uléhal v 6 ráno... a hned po snídani v 9:00 jsem seriál shlédl až dokonce...Zkrátka po dlouhé době super serial který Vás nenechá usnout,

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

Hustý, boží, kulervoucí, dechberoucí, asfaltrvoucí, orgányrvoucí skvělá jízda. Bruce nemá chybu a po těch letech určitě mnohem větší překvapení než okopírovaný STARWARS sila se probouzí.

Star Wars: Síla se probouzí (2015) odpad!

Pro mě jednoznačně zklamání, černoch jednoznačně bez koulí a nepomůže ani husto cool bunda kterou bych bral taky. Baba pěkná a určitě mnohem hezčí než původní princezna a možná budoucí tahoun celé série doufám že to nedá dohromady s černochem, pro ní by se jednoznačně hodil Poe Dameron (Oscar Isaac) který dostal žalostně málo místa. Tenhle típek by mohl převzít otěže Hana Sola protože byl fakt dobrej pro mě jednoznačně nejlepší nová postava už i pro tu prďáckou husto cool maverick bundu která zvedla tomu trapnýmu černochovi charisma o 50 %. Záporák vyloženě vykastrovanej posránek který nesáhá Darth Vaderovi ani po kotník (i ten kotník je dost vysoko na jeho chabou úroveň) a spíš mi připomíná Ricka Moranise ve SPACEBALLS. Han Solo je prostě borec, díky kterému jsem z kina neodešel a vydržel až do konce kdy se nechal propíchnout tím chudákem co vypadá jako by měl souchotiny a proto musí nosit tu zdravotní masku kterou si libarkou přestříkl na černou matnou odstín 666. Chewbacca nezklamal ale čekal jsem že bude mít nějaké šediny jak Han Solo. Princezna Leia je mi pořád stejně protivná a působí na mě antisexualně snad ještě víc jak v předchozích dílech a ptám se probůh kam dal Han Solo oči (i něco dalšího), navíc tady očividně platí že ženský létama ztrácí a chlapi získávají protože Han Solo vypadá fakt cool. Orezlej starej R2D2 je pořád mnohem lepší než ta splašená koule která má sice víc usb vstupu ale připomíná mě spíš trhlýho JAR JARa který se snad už nikdy nevrátí probůh teď mi to došlo ta koule je reinkarnace tohohle tvora . No a Luke Skylwalker, nevím, vypadá hůř a staře víc než jsem čekal a čekal jsem od něho popravdě daleko víc než jen jeho otočení... Odcházel jsem z kina bylo mi smutno z toho že se zde promarnil takový potenciál a ptám se sakra kde je Yoda, starej Ben Kenobi a Anakin, kteří promlouvali k Lukovi ze záhrobí. Je Luke opravdu takový sadistický prase, že pravděpodobné své dceři udělál stejnou prasárnu co mu udělali již jeho rodiče, tím že ji nechá na zatuchlé planetě, kde ani lišky nedávají dobrou noc... Kdo našel ten Lukův meč a kde je sakra jeho ruka...Jak to že po velkolepém vítězství v Návratu Jediho se Imperium opět dostalo k moci,to se opravdu občané republiky nechali při volbách koupit koblihou od temné strany síly??? Doufám že tvůrci v dalším díle začnou scénou kdy uvidime Rey ve sprše nahou a za ní přijde Poe a Rey mu řekne měla jsem děsivý sen o černochovi a o tom že se imperium dostalo k moci, že nějaký souchoťař zabila Hana atd......po pravdě šlo to v Dallasu tak proč by to nefungovalo tady...

První krok (2009) (seriál) odpad!

Přiznám se že větší hovadinu jsem už dlouho neviděl. Popravdě se přiznám že jsem vydržel přibližně 25 minut a po té jsem již dál nemohl. Divím se že tento serial dávají v hlavním vysílacím časem protože už hned v úvodu se záběry ze společné šatny by se spíš hodil do pozdního vysílacího času a nedělal by ostudu vedle podobných lehlých erotických filmu ( ty taky nemají děj a víc než spoďáry a kozy v nich neuvidíte ). Sice tento seriál nahradil také ne moc povedený serial Druhý dech, jenže tenhle škvár nesahá ani po kravinec od kravek z druhého dechu (a že těch kraviček je v obou seriálu hodně ).

Třetí host (1976) (seriál)

tento seriál jsem viděl při premiéře v roce 1983 na prvním programu české televize jako žák třetí třídy ZŠ.Jak zde uvedl CLAR rovněž si pamatuji úvodní píseň. Pokud jde o děj jednalo se o krádež nějakého šperku, který byl sestaven z několika dílů. Nejvíc si pamatuji sympatické a tvrdého detektiva a samozřejmě i to že jsme se nemohli dočkat na pokračováni a jako kluci jsme si na toho detektiva hráli. Nevím jak bych hodnotil seriál dnes ale v té době to byla špica. Škoda že dnes ČT a i ostatní TV uvádějí seriály na které si za měsíc nevzpomenete a klasiku, kterou si matně pamatuji skoro 20 let , nechají ležet někde v archivu stejně tak jako ostatní seriály z té doby jako například Setina sekundy, Rally, Formule a další:-((

Něco je ve vzduchu (1980)

Píše se rok 1980 v té době ještě Marty - M.J. Fox sedí v lavici na základní škole. Ovšem náš Petr z Arabely již cestuje do minulosti autem, sice to není takový cool fáro co měl Marty ve filmu Návrat do budoucnosti ale přiznejme si náš Vladimír Dlouhý byl první a jeho veterán nebyl taky špatnej. Samozřejmě že film nedosahuje kvalit filmu Návrat do Budoucnosti ale na tu dobu vzniku je poměrně dobrý. Navíc přiznám se že padající prázdná urna a následky tohoto pádu mě utkvěli v paměti do dnešní doby a to je co říci....Všem doporučuji aby se na film podívali není to tak špatná zábava i když jsou ve filmu jisté nelogičnosti ( ty jsem ovšem tenkrát v kině když mě bylo 10let neřešil ) budete se určitě bavit stejně jako já po 32 letech. Vzhledem k tomu že jsme předběhli americké filmaře o 5 let dávám maximální hodnocení. Platí zde jak bylo řečeno v jedné známé klasické komedii "Nemusí pršet, stačí když kape" což tvůrci s tímhle sci-fi počinem určitě splnili.