Mistr Shaolinu (1979)

Bojové scény za 10 hvězdiček, ale konec je takovej divnej, že jsem to zkrouhnul na 3 hvězdy.

L'alcova (1985)

Lehký erotický příběh, ve kterém hlavní roli hraje lesbická láska a ženská krása. Obsahově nevýrazný, ale vizuálně milý snímek :-)

Marťan (2015)

Super film, ze kterého si beru ponaučení že Ducktape a gumicuk mi zachrání život, ať jsem kdekoliv :-)

Veni, vidi, vici (2009)

Film nijak nevyčnívá ze standardní úrovně české kinematografie. Nechápu ta mizerná hodnocení. Je to prostě průměrný film, ve kterém se snoubí mizerný scénář a mizerné herecké výkony. Zahrát si golf zmrzlým hráškem do pupíku Sandry Novákové by ale bylo velké potěšení :-)

Malý princ (2015)

Po všech těch krásných upoutávkách jsem se těšil na animované veledílo, ale nějak jsem se ho nedočkal. Nebylo to nakreslené moc hezky, papírové postavičky to také moc nevylepšily. Sice to možná je umělecky hodnotné, ale pro mě to bylo zklamáním. Trochu to zachránila plyšová liška, která byla fakt cool, ale stejně. Dávám tři bručouny :-( :-( :-(

Tajemný muž (2012)

Chachacha. Není to úplně blbý, ale taky žádná pecka. Uvízlo to na pomezí detektivky, hororu, rodinné komedie a dokumentu o přírodě.

Oldboy (2013)

Jeden z nejsilnějších filmů, co jsem v poslední době viděl. Možná jsem měl chvílemi chuť to vypnout, ale za to, že jsem vydržel, jsem se dočkal šokující gradace a rozuzlení děje. Až jsem měl husinu na zádech. Super film.

Pozdravy ze spermabanky (2013)

Překvapilo mě, jak moc se dá vytěžit z tak pitomého tématu. Film sice začíná podobně blbě jako všechny filmy s tímhle hercem, ale velmi záhy se z něj stane taková psychologická rozborka sborka, že nestačím mrkat. Každopádně je to takové překvapení, že dám ve finále 5 hvězd. Za snahu :-)

Let (2012)

Zajímavý film, dokud neotočí dopravní letadlo na záda a neletí s ním vodorovně :-)