Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 8 bodů
Wulfen
Adam Kaňa
Česko
Profesionální oběť galaktických konspirací
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Akční
Komedie
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Tenká červená linie
(1998)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Stalker
(1979)
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
(1980)
Sedm samurajů
(1954)
Žít
(1952)
Sloní muž
(1980)
Big Lebowski
(1998)
Velká ryba
(2003)
Faunův labyrint
(2006)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(12)
KlárkaS
wipschka
TaxiDriver
factoryBrick
PoooooooooW
F.Sucre
Loty013
mudvayner
lexikon
Reťule
xLOBOx
Ninusiko
Časové pásmo bylo změněno