Bastardi 2 (2011)

Nevím proč to tak kritizujete,99 % z vás neumí natočit ani domácí video a tady kafráte,jistě je tam pár salbších míst,přesto se mi film líbil a s radostí si ho pustím znova,je rozhodně lepší než jednička.O velkých mafiánech bych nemluvil,je to spíš takový lokální kápo,ty jsou v každém malém městě,spojitosti s radou města se musí brát s rezervou,přesto je to leckde možné.jak říkám mě se film líbil,mám české filmy rád,rozhodně stokrát lepší podívaná než o mnopho daržší americké odpady.

Drive (2011)

Tak jsem se na to kouknul znova tentokrát v blueray s pořádným zvukem a musím uznat že to zas tak zlé není,rozhodně je to JINÉ než to co jsem doposud vídal,Kamera špičkově synchronizuje s dokonalou hudbou,celkově kamera a hudba má navrh,zápletka?no,to je na úvahu ale asi to stačí,co mě ale fakt zarazilo je že jak napálil to auto do boku předkem a auto slítlo z ůtesu a on si tam stál vedle toho auta a svítili mu OBĚ světla!Přece po takový ráně by měl předek v hajzlu ůplně na total,to mě trochu mrzí ta nedotaženost dost viditelných detailů,toho je tam víc,to si měl ohlídat režisér.Plus je za atmosféru to má ale na svědomí již vyzdvižená kavlita kamery a zvuku.Hlavní postava mi taky moc nesedí,je to takový sladourek,naštěstí se moc neksichtí.To takový NINO to je pravá americká držka,dabing dobrý minule jsem asi blbě slyšel.Celkový dojem budiž za 3.

Juno (2007)

Snímek lehounký jak sám vánek,decentní,upřímné,lidské.Po dlouhé době opravdový odpočinek u příjemného filmu.