Cena svobody (2014)

Tento film mě velmi zasáhl.Nyní patří ke dvěma nejlepším filmům mého života a to jest šindlerův seznam a vykoupení z věznice shawshank.

Contracted (2013) odpad!

83 minut čekám jestli se konečně začne něco dít a pak jednou štěkne a je konec.Debilita na stopadesátou úplně o ničem.

Equalizer (2014)

Jako na pět hvězd to není,ale je to po dlouhé době takový ten starý dobrý akční film,hotová nostalgie,Denzel je dobrej,film je taky dobrej,nemám nic co bych vytknul.

Díra u Hanušovic (2014)

Ani komedie,ani drama.Je to dokonalý otisk nejen současné venkovské reality,myšlení lidí a životního tempa.Pan Krobot je mimořádně originální člověk,myslí daleko hlouběji a tak je třeba více se zamyslet a dívat se na věci z mnoha úhlů.Film mě oslovil a tak trochu popostrčil k tomu,abych o některých věcech začal vážně uvažovat,nebo snad i založil myšlenku ke změně.Za film 4 a za Tatianu pátou,ona je vážně skvělá a Ivan,to je herecký bůh.

Pojedeme k moři (2014)

Myslím,že se u nás v čechách po dlouhé době zrodil opravdový filmař.VIVA!

Úsvit planety opic (2014)

opice sdvěma kulomety na koni skákajíc skrze plameny to už je hodně velký bollywood,jak arnold před 30ti lety,nekonečný zásobník vsamopalu a další .....Tímto byl zabit celý film.Oproti fascinující jedničce je tohle propadák.

Bony a klid 2 (2014) odpad!

Neskutečně debilní film,který jsem dokoukal jen ze zvědavosti co za pičovinu se z toho ještě vyklube.Doufám že české TV budou mít dost soudnosti na to,aby si tímto brakem neprznili už tak mizernou pověst.

Fair Play (2014)

Dobrý film,podmanivá hudba a poutavý děj,akorát s tou nutností utéct na západ to nebylo tak horké,myslím,že je to ve filmu až přehnaně často zmiňováno,skutečnost byla jiná.Vyrůstal jsem v té době a nikdo z naší rodiny takové tendence neměl,byla to spíš práce lidí,kteří život na západě líčili v růžových barvách lidem co tu nic neměli,nebo měli jen potíže,vidíte dnes o co jsme přicházeli?Spíš bych se ptal co jsme ztratili. Judit Bárdos 10/10

Dárce (2014)

Rozhodně zajímavý počin,spíš to nutí člověka přemýšlet o tom,jestli v té stereotypní šedi už dávno všichni nejsme.Hodně mi to připomíná stavy dlouhodobých uživatelů marihuany,to se taky člověku všechno slije do mlhavého oparu,zmizí sny a člověk je časem ochuzen i o ty emoce.4 a půl.