I Yabba-Dabba Do! (1993) (TV film)

Nechápem to nizké hodnotenie.Mne sa tento animák o Flintstonovcoch velmi pačil. :-) Asi aj preto lebo v detstve som zbožnoval povodný seriál prvý film a komiksy od Egmontu.Pri tomto filme som sa ani chvilu nenudil bolo to super aj smiešne poučne a napinavé.Aj animacia sa podarila ved Hanna a Barbera boli ozajstni umelci :-) Podla mna si to drži uroven seriálu.Fred a Barney ma ani teraz nesklamali.A mimochodom slovensky dabing bol na jednotku.Takže slušnych 90 %

Dinosaurek Dink (1989) (seriál)

Neskutočna nostalgia.Dinosaura Dinka si pametam na VHS kazetach z pozičovne od H,C,E zo skvelým českym dabingom.Pribehy boli fakt super no naposledy som ich videl niekedy v polovici 90-tých rokov.Tento seriál je tiež z dielne Hanna-Barbera.Je mi luto že neni oficialne na DVD.Rad by som si pozrel Dinkove pribehy znova,

Vůně ženy (1992)

Ano je to pravda co bolo na dvd obale napisane-Film ktorý pohladi dušu a zahreje srdce.Je to prvotriedna drama. A Al Pacino?Tuto podla mna zivotnu rolu zahral genialne a bezchybne.Tento velmi ludsky pribeh si stale rad pozriem.Urcite je to jeden z najlepšich filmov čo som kedy videl.Povodny film som nevidel ale nevadi mi to. U mna je na prvom mieste tato vona ženy.

Zvíře (2001)

Celkom v pohode film.Aj som sa pobavil.Ale na komedie Jima Carreyho to určite nemá.

Herkules (1995) (seriál)

Pisal sa rok cca 1997.Vtedy začala markiza vysielat Herkulesa.V tej dobe mi moj najlepši kamarat požičal videokazetu kde bolo nahratych zopár epizod.Pačili sa mi.No najviac ma oslovila epizoda Bojovná princezna.Tam sa objavila prvýkrat Xena.V tej epizode zbalila Herkovho verného kamarata Iolausa.Xena mu nahovorila vela klamstiev že je lepši ako Herkules.Chcela aby zabil Herkula.A ten ako vravel nie je dvorny šašo a chcel svojho kamoša zabit.No nakoniec všetko dobre dopadlo ako to v seriali Herkules stale bolo.Je to dobry seriál no ma aj slabšie epizody. No ja som videl tie lepšie stale som ho rad pozeral.A nech si každy mysli čo chce Xena v tej dobe bola ozaj kočka.