Vůně ženy (1992)

Ano je to pravda co bolo na dvd obale napisane-Film ktorý pohladi dušu a zahreje srdce.Je to prvotriedna drama. A Al Pacino?Tuto podla mna zivotnu rolu zahral genialne a bezchybne.Tento velmi ludsky pribeh si stale rad pozriem.Urcite je to jeden z najlepšich filmov čo som kedy videl.Povodny film som nevidel ale nevadi mi to. U mna je na prvom mieste tato vona ženy.

Klukoviny Toma a Jerryho (1990) (seriál)

4 hviezdy.Aj za skvelý slovenský dabing študia DIMAS z roku 1994 ktorý bol na videokazetách od Intersonicu.V slovenskom zneni sa mi najviac pačil vynikajuci Ján Kroner ako McWolf.Ale aj ostatné postavičky mali dobré hlasy.V detstve som videl všetky videokazety s týmto seriálom.A neni to také zlé.Najviac sa mi pačili epizody kde bol Droopy zo svojim synom a vyborné boli aj tie kde bol Spyke a Tyke.A dodnes si pametam spev Jerryho bratranca Antonia :-D Takže 70% aj z nostalgie.

Dinosaurek Dink (1989) (seriál)

Neskutočna nostalgia.Dinosaura Dinka si pametam na VHS kazetach z pozičovne od H,C,E zo skvelým českym dabingom.Pribehy boli fakt super no naposledy som ich videl niekedy v polovici 90-tých rokov.Tento seriál je tiež z dielne Hanna-Barbera.Je mi luto že neni oficialne na DVD.Rad by som si pozrel Dinkove pribehy znova,

Kačer Howard (1986)

Kačera Howarda som si kúpil v roku 2008 v jednom internetovom dvd obchode.Zaujalo ma to že je to film podla komiksu.Včera po niekolkých rokoch som si ho pozrel znova.A pačil sa mi velmi.Kačer Howard je sympatický hrdina ktorý hlaškuje je podarený a je ešte k tomu aj inteligentný.Vela scénok vo filme boli uplne geniálne.Smial som sa nie raz ale aspon desatkrát.Hlavne ked Howard pracoval v bordeli.Pačilo sa mi hlavne spojenie komedie vedecko fantastického filmu a hororu.Proste ja som sa bavil a lutujem len to že toto som v detstve nevidel lebo Kačer Howard je poriadný haluzák a zjebista.Dokonca si asi zoženiem aj daké komiksy od Marvel pretože to može být podla mna dejovo brutálne a smiešne. Videl som obálky a to mi stači.Kačer Howard nie je pre mna a nikdy nebude prepádak pozriem si ho po čase znova.To že sa v Amerike nepačil ma vobec nezaujima.Pretože filmy podla komiksov zbožnujem a musim uznat že aj dabing na dvd bol super.Thanks Howard the Duck.

Heavy Metal (1981)

Tak som si konečne pozrel Heavy Metal.Počul som o nom len pozitívne reakcie.Takže o to viac som sa na tento animovaný film pre dospelákov tešil.Animácia a skvelá vízia búducnosti bola super na rok 1981.Najviac sa mi pačil prvý a posledný príbeh.Podla mna nie je vidiet na tomto umeleckom diele zub času.Ja som velmi spokojný bol to poriadný nárez.Prsnaté slečny síce boli kreslené ale nemali chybu.Všetky prvky vo filme sa mi pačili.Nech ide teraz brutalita bokom.Tento film je jedinečný a navždy aj ostane.Odporučam každemu kto nepozná vo filmoch hranice a chce sa poriadne bavit.Hudba bola tiež parádna.Sebaisto 90%