Grand Army (2020) (seriál)

V některých dialozích a scénách (taxík a kolektivní vina) se seriál Grand Army vyrovnává nebo dokonce překonává Skins, přesto jako celek mi nesedl tolik. Zcela jasně se v něm zrcadlí současná společenská nálada a ne vždy jsem se dokázala s probíranými tématy ztotožnit. Ale přiznávám, že je důležité se na svět dívat i optikou lidí, kteří jsou ode mě odlišní.

Inscenace (2020) (seriál)

Kdo má rád Tennanta a Sheena, tak si to užije, i se zasměje.

Jsme tu (2020) (seriál)

Člověk se u toho docela pobaví a chvílemi i dojme, ale musím přiznat, že z toho pořád cítím velkou dávku korektnosti...a právě korektnost pořady tohoto typu výrazně brzdí.

The Circle – USA (2020) (pořad)

Já fakt doufám, že je to od Netflixu nějaká provokace a nemyslí to vážně (ve světě americké reality show člověk totiž nikdy neví). Snad nejsou účastníci skutečně tak neskonale blbí a jen to hrají. Doufám v to ve jménu lidské rasy. UPDATE: Tak musím potupně přiznat, že mě to vlastně docela chytlo. Všichni nejsou tak hloupí, jak to na první pohled vypadalo. Amíci mají prostě takovou otevřenou sebevědomou náturu a mně trvá si na to zvyknout.

Bluff City Law - Ave Maria (2019) (epizoda)

Tenhle díl mě tak moc rozčílil, že jsem chtěla dát jednu hvězdu. A pak jsem si uvědomila, že právě na to, nad čím jsem se tak rozčílila, měl díl poukázat. Bylo by fajn, kdyby se nad ním více lidí rozčílilo a hlavně zamyslelo.

After: Polibek (2019)

Lidi, kteří nespadají do cílovky remcají o tom, jak je to prostinké a o ničem. Já jsem ale spokojená, protože nic víc, než co jsme dostali, film ani nesliboval. Já věděla, že se mi to líbit bude.

Pouť - Vědma (2018) (epizoda)

Možná mám jen ráda tento buranský humor, ale mně to upřímě pobavilo. Uvidíme dál.

Bitevní loď (2012)

Normálně za 3, ale díky promítání o příjemném sobotním večeru a ještě ve dvojici s Pacific Rim, za 4.

Kdo přežije - Palau (2005) (série)

Myslím, že po této sérii Steph drží titul přeživší nejvyššího počtu kmenových rad.

Bod zlomu (2015)

Ty naprosto fantastické záběry přírody mě uchvátily natolik až jsem zapoměla, jak rychle vlastně mizí. Příběh dobrej průměr, obsazení super a úplně první scéna dost slušná na to, aby mě navnadila.