The Crazies (1973) odpad!

V době pandemie by se dale říct, že je to aktuální... A není, protože tohle je strašlivost amatérským snímkům ostudu nesoucí.

Bad Black (2016) odpad!

To není vtipné, jen ubohé. A že to tak bylo myšleno? Stále ubohé.

Enola Holmesová (2020) odpad!

Tak prázdný film jsem už dlouho neviděl, naštěstí. Mladší verze Knightley se snaží být vtipná, důmyslně famózní a elegantní. Leč film jako takový stojí za vyliž koudel. To ani šarmantní Cavill nezachrání.

Špión (2015) odpad!

Solidní rozjezd akční komedie vám od určité chvíle naruší imbecilní záseky, což přejdete, že to byl jen ojedinělý výstřelek. Jenže ono se to zhoršuje a v půlce už poposedáváte s otázkou na rtu "To přece nemůžou myslet ani jako komedii". Vtipné momenty v počtu prstů ukrajinského dělníka na pile jsou proloženy tlustým udýchaným medvědem a trapnými akčními scénami (zepředu otylá bečka na úpícím skútru - zezadu postavou zajímavá dáma středních let, bojující Law - jen ať se ten sympatický chcípáček neublíží). PS: A proč protrpět až do konce? Protože Vás donutí partnerka.

Kouzla králů (2008) (TV film) odpad!

Bolest pro dospělé diváky, nuda a slátanina pro děti. Herecké výkony Abrháma a pár dalších kontrastují s propadákem, kterého zúčastnili.

Apokalypsa (2006) odpad!

Ukažte mi investora filmu po té, co to shlédl celé... to by byl lepší zážitek než hvězdami ověnčený brak.

Grindhouse: Planeta Teror (2007) odpad!

Neskutečná krávovina. Přehánět je jedna věc, ale být vypatlaný, je někdy dost obtížné i pro diváka.

Ink (2009) odpad!

Nepřežil jsem první půli...