...a bude hůř (2007)

Pro ty co znaji Pelcovu tvorbu to je obrovska pocta, syrovy film ktery dycha atmosferou.

Kronika (2012)

To zlo tam je dobre citit, frustrace se mi vryla pod kuzi...

Klip (2012)

Jako pribeh ztracene povalecne generace ktera nenachazi sebe ani vztah k zemi, upina se na digitalni a virtualni povrchni emoce, a jediny co dokazi dat je sex a nasili to nepusobi veru zle, nicmene pribehove to trochu strada nektery veci jsou zbytecny.Neni to nic noveho ani provokativniho ani neznameho.Mladi serou na rodice autority a nici sve zivoty v chlastu a bezcitnosti.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Snazi se to byt az moc nad veci az moc cool a vtipne, proste toho je az moc, az nakonec jste radi ze jste tam vsechny ty borce videli a je konec.Nicmene skoda ze misto Vandama tam nebyl borec Segal !

Zamilovaní (2011) odpad!

Charaktery postav jsou az tak plytke a ztraci se vtom co vlastne chteji a hledaji, ona to laska neni.Hodnoty jsou prevracene a touhy zakazane, nepoukazuje to nic jen odcizenost lidi. Neprijemni herci.Nejak mi uniklo co chtel tim vlastne reziser rict, neni to zadny milostny pribeh a zadne charaktery se zde nesetkavaji, jen deti kterym nikdo nerekl a nenaucil je jak se chovat k druhym lidem, jak se chovat kdy doopravdy nekoho milujeme.

Zatímco spíš (2011)

Chlivak co si chlivne uziva, a naplnuje tim sve touhy po stesti ktere ma obracene zvracene nez majorita populace.

Volavka II (2003)

Docela to ztratilo dech po prvni volavce az mi to je trochu lito, jsem, zvedavej na trojku.

Moje letní prázdniny (2012)

Chtel jsem tu spojitost s Odplatou ale nedostal jsem ji, bohuzel, rodinnej film a zadnej navrat Mela se nekona.