Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 6 bodů
Storm.5
Pavel Přindiš
Olomouc, Olomoucký kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Horor
Animovaný
film
hudební…
TV film
seriál
pořad
USA
Česko
Velká Británie
Kanada
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Zkus mě rozesmát
(2011)
Avengers
(2012)
Ocelová pěst
(2011)
Rychle a zběsile: Tokijská jízda
(2006)
Šestý smysl
(1999)
Rychle a zběsile 6
(2013)
Zdrojový kód
(2011)
Robocop
(2014)
Na hraně zítřka
(2014)
Pasažéři
(2016)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(11)
Tweety.7
Kristynka21
LuCee
spiritw
skokan52
Mudr.Master
Mydlivoj
skramos
Emris
Pepek.Netesa
Kerren