• Krátkometrážní

Kanáří povyk (1950)

Sylvester zbadá Tweeteho v byte v San Franciscu a snaží sa k nemu všemožne dostať. To sa mu však nepodarí cez babičku ani recepčného.

Lovecká sezóna (1951)

Daffy Duck a Bugs sa hádajú, či je sezóna králičia alebo kačacia. A to všetko kvôli lovcovi Elmer Fuddovi.

Golden Yeggs (1950)

Na farme Porky Piga znesie hus zlaté vajce a všetko to zhodí na Daffyho. On je ochotný uniesť všetku slávu, až kým ho neunesie gangster Rocky a nežiada od neho ďalšie vajce.

Pane, máte povolení? (1950)

Duffy Duck sa prezlieka za lesného muža, šerifa, kata, Pocahontas, a to všetko len aby mohol provokovať Porkyho, ktorý si prišiel do prírody na samotu maľovať obrazy krajinky.

Porky Chops (1949)

Drevorubač Porky Pig narúša kľud veveričky dovolenkujúcej v Northwoods, keď sa jej snaží odpíliť strom. Veverička sa snaží svoje útočisko všemožne ubrániť, no konflikt medzi ňou a Porkym predbudí rozzúreného medveďa.

Chcete být milionářem? (1950)

Súťažiaci Porky je ten, ktorý má byť pri zábavnom kvíze vždy potrestaný, ak neuhádne odpoveď, ale nakoniec je to vždy uvádzač Duffy, na ktorého padajú trezory, balvany a potoky vody. Naj hláška: Porky Pig: Pardon me, but may I have my jackpot? Daffy Duck: Oh, well, fair is fair. [dá Porkymu džbán] Daffy Duck: Here's you pot, Jack. Porky Pig: B-but my name's isn't Jack Daffy Duck: It's not? Oh, I'm sorry. This pot was made for Jack. Jack-pot, get it? Your name isn't Jack, so you must pay the penalty!

Žena v černém (2012)

Toto je veľký paradox. Plytký film bez akéhokoľvek zaujímavejšieho námetu, ktorý ale ťaží z nekompromisného napätia, ktoré rastie fakt závratne, atmosféra hustá jak fazuľový guľáš, v tomto je to fakt humus. Taký mrazivý Radcliffov one man show.

O chlup první (1943)

Bugs vyzýva korytnačku Cecila k závodu, no tentoraz má na sebe aurodynamický oblek podobný jeho pancieru. Nanešťastie, miestny gambleri stavili všetko na víťazstvo králika a Bugs vyzerá ako korytnačka.

Kočkochondr (1950)

Bláznivé myši Hubie a Bertie sa opäť stretávajú s hypochondrickou mačkou Claudeom. Tentokrát keď vidia, že Claude je naozaj chorý, rozhodnú sa mu poskytnúť operáciu.

Na pólu (1949)

Bugs/tučniačik/zloduch = podarený film.