Jízda švárů (2014)

Dobrá komedie, rasista nejsem a proto hodnotím 5 hvězdičkami, myslím si, že si tato komedie alespoň dvě zaslouží, ale za ty rasistické názory jsem tomu dvě hvězdy přidal.

Našrot (2013)

Bomba komedie ! Nenechte si znechutit tuto pecka komedii hodnocením. Český dabing se povedl, bavil jsem se od začátku do konce ;) Dávám 100% více jsem se nasmál než u filmu Projekt X.

Rychle a zběsile 6 (2013)

U mně je to moc přehnané, tak to hodnotím jako průměr. Skok mezi auty během jízdy, skok přes celej most, stříleni z tanku, 100km dráha na letišti, žádné závody, prostě jsem se těšil až film skončí a já můžu jít vklidu spát. Nejlepší díly dvojka a trojka, dále je to jen akční/scifi :)

Pidihajzlík (2006)

Jedna z nejlepších komedií co znám :) všem můžu doporučit a český dabing je opravdu skvělej ;) ještě lidi pořád netuší co je super komedie jinak nechápu tohle hodnocení podle mně ten film ani neviděli :)

Rychle a zběsile 2 (2003)

Tento díl si zaslouží lepší hodnocení. Pro mně je tento díl asi nejlepší,nejzábavnější a celkem i dobrá komedie, tady se pořádně ukázal herec Tyrese Gibson a příjde mi lepší než Vin Diesel :)

Race to World First (2011)

Dobře propracovanej dokument 4/5. Obdivuju hráče co se orientují v těch kreslených postavičkách a barvičkách. Pochopím proč ponocují a hrají za to vítězství a popularitu to stojí, ale mně by taková hra nebavila, protože se mi nelíbí vzhled postav a grafické zpracování. Ale nikdy jsem to nehrál třeba se dá lehce tomu podlehnout. Každopádně guildy a zabíjení bossů v dokumentů nechybí a zjistil jsem hlavní účel této hry.