• Pornografický

Hellraiser: Vyslanec pekla (2002)

Vidím tady od 5.dílu trochu podoby se sérií SAW, scénář je si v závěrech podobný. Tento Hellraiser se již vymyká prvním 4.dílům a zdá se tento je pro mě jaksi stravitelnější! Já jsem byl celkem spokojen.

Hněv Titánů (2012)

Tento film je jeden velký hollywoodský paskvil. Od pohromy ho zachránilo snad jen herecké obsazení. Už nechte Titány spát, děkuji!! :-(

Hunger Games (2012)

Jedna velká ubohost, 2 hvězdy za efekty a nápad, jinak,kdo tento film neuvidí,ten neprohloupí!!! :-((

Chlapi z karavanů (2006)

Celkem dobrý film,který hýří sprostými hláškami a má šmrnc!! Herci jsou sice u nás neznámý,ale s komediálními vlohami jsou na tom velmi dobře. Doporučuji shlédnout,neuděláte tím rozhodně chybu.

I Love You Phillip Morris (2009)

Jim a Ewan?? Dobrý výběr do hlavních rolí a srandovní hlášky (hl. ve vězení).

Ilsa, strážkyně harému naftového šejka (1976) odpad!

Před shlédnutím druhého dílu Ilsy jsem ani moc nečekal. Je ještě horší než díl první a není v něm absolutně nic co by stálo za zmínku. Děj je chudý, sexu málo, mučení a nechutnosti slabota. Ještě mě čeká třetí díl, ale už teď se ho obávám (myslím kvalitou).

Ilsa: vlčice SS (1975)

Dávám jednu hvězdu za velitelku a její 2 blond pobočnice, jinak brak a velká nuda!!

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Komedie pro "dospělé" ,která má spád. Český dabing je výborný a Jim je zde famozní,drsný a sprostý zárověň. Mám prostě takové filmy rád.

Jedinečný (2001)

Nevím proč,ale film se mi docela líbil. Měl docela spád a namět není špatný,ale přeci jenom mi tam něco chybělo,aby mi utkvěl v paměti. Ale i tak mu dávám vysoké hodnocení.

Jenna Confidential (2002)

Ke konci kariery se Jenna pouze lesbí,což je škoda,ještě na to měla!! :-(