• Pornografický

Božský Bruce (2003)

Jim Carrey je vskutku výborný komik,ale s přibývajícím věkem už to jaksi není ono. Nápad natočit tento film nebyl zas tak špatný,ale aby ho člověk měl shlédnout víc než jednou.....tak to asi ne!! Škoda :-(

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

I když se Jim velmi snažil, pokládám tento snímek za průměrný. Bez něj by to nestálo ani za shlédnutí, čekal jsem opravdu, ale opravdu více, bohužel. :-(

Cesta do zatracení (2002)

Gangterky nebyly nikdy můj žánr,ale po shlédnutí tohoto nadstandartně kvalitního snímku měním svou zášť vůči Tomu Hanksu. Zasloužených 5*,doporučuji ke shlédnutí!!

Nepřítel před branami (2001)

Válečný film,který snese vysoké měřítko. Skvělé bojové scény a až neuvěřitelně mrazící vzhled Stalingradu. Mohu taktéž doporučit ke shlédnutí a nikdy si nenechám ujít tenhle film v televizi.

Utržený ze řetězu (2005)

Velice kupodivu dobrý film. Jet Li zde podává slušný na jeho poměry herecký výkon!! :-)

Jedinečný (2001)

Nevím proč,ale film se mi docela líbil. Měl docela spád a namět není špatný,ale přeci jenom mi tam něco chybělo,aby mi utkvěl v paměti. Ale i tak mu dávám vysoké hodnocení.

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Sice nejsem fanouškem "čtvrtých" pokračování trilogie. Film má ale spád,i když už to není ono. Pořád spousta srandy na kterou jsme zvyklý. Jen doufám,že je nenapadne natáčet někdy "pátý" díl. To už by bylo na mě moc!!! :-)

Jenna Loves Diamonds (2008)

Dobré herecké obsazení, k dokonalosti tomu chybí lepší akčnost!!