• Pornografický

menZONE (2012) (pořad)

První díly byly dobrý,ale s postupem času klukům docházela šťáva a poslední díly stály za ..... !!! Škoda

Nespoutaný Django (2012)

Velice slušný film, délka snímku mohla být trochu kratší,ale něco mi tam přece jenom chybělo. Snad více akce,krve,jak jsme zvyklý. Mám rád filmy od Tarantina, mají vysokou kvalitu a člověk se u nich dobře baví. Foxx hrál dobře, DiCaprio slušně, Waltz a S.L.Jackson super. Doporučuji tento snímek.

Skyfall (2012)

Když jsem vycházel z kina,přepadl mě zvláštní pocit. Kam se poděly všechny ty miliony eur?? Nejspíš jen do marketingu, neboť tak málo vizuálních efektů a tak málo akce u Bonda.... :-(( Většina filmu je jenom tlachánání a divák aby se unudil. Že by to napravil závěr se říct nedá, záporák má myšlení 10-letého dítěte, které není vinou Javiera, ale debilního scénáře! Daniel to hraje dobře, není mu co vytknout. Kdyby to nemělo podtitulek Bonda 007, tak je to super film, jinak poměrně slabota! Konec

Sněhurka a lovec (2012)

Celkem slušný film. I když nemám rád "americké" předělávky různých pohádek,atd. Tentokrát se mi to líbilo,i když na vyšší hodnocení to z mého pohledu není. Exceluje zde Charlize Theron, která se mi v rolích záporaček velmi líbí a s přibývajícím věkem zraje jako víno. To ona táhne tenhle film k lehké nadprůměrnosti.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Po většinou nedávám maximální hodnocení v této sérii, ale poslední díl předčil všechny předchozí. Osobně jej beru jako TOP. Škoda, že předchozí díly neměly takové tempo a některé byly s mého pohledu naprosto "zbytečné". Harry Potter skončil, díky bohu!! :-)

Lidská stonožka 2 (2011)

Tak i já jsem shlédl tenhle "snímek" a musím říct,že tak hnusný film se jen tak nevidí. Jsem zvědav,co nám režisér připravý do 3.dílu. Dát odpad by nebylo fér, snaha tam totiž byla,i když film sám o sobě je docela co do děje nezáživný. Hl. "hrdina" je vybrán dobře a díky němu přidávám hvězdu navíc!

A-Team: Poslední mise (2010)

Překvapivě dobrý film se spoustou akce, které neustále na sebe navazovali. Film je víceméně absurdní,ale je to film a na to jsme zvyklí. K maximálnímu hodnocení mi tam přece něco chybělo,možná velkolepější finále (i když je napěchované trikama až dost), možná o trochu více reality. I tak se mi líbil a doporučuji ho shlédnout (zasmějete se).

Pavouci z vesmíru (2010)

Na tento film bohatě vystačilo 6 herců a nebyl zas tak špatný. Některé filmy v této kategorii žánru bych hodnotil mnohem hůř. Za shlédnutí to rozhodně stojí a fanouškům Sci-fi tehle snímek doporučuji,rozhodně si tím nepokazí zbytek dne!! :-)

I Love You Phillip Morris (2009)

Jim a Ewan?? Dobrý výběr do hlavních rolí a srandovní hlášky (hl. ve vězení).

Morganovi (2009)

Vcelku slušná oddychovka,dávám 3* protože v tomhle filmu jsem se několikrát shlédl ve svém manželství a můžu říci,že některé scény jsou "ze života" !! :-) Víc si ale tenhle film nazaslouží. Tečka.