• Pornografický

Sexuální praktiky pozemšťanů (1999)

Docela jsem se na tento film těšil,ale zažil jsem celkem zklamání. Nemůžu tady hodnotit dabing,k filmu to nepatří. dávám 2 * za nápad a Carmen (která je mimochodem strašná herečka,ale dobrá baba). :-(

8 MM (1999)

Psycho thriller, který bych řadil vedle filmu Sedm. Nicolas Cage zde zahrál roli, která mu sedí nejvíce a skvěle zde sekunduje Joaquin Phoenix. Námět dobrý a obdivuji Joela Schumachera, že se pustil do režie takového filmu.

Das Mädchen Internat (1998)

Nebýt Kelly Trump,tak je film nedívatelný co se týče hééééééreček. Klasika,kterou musel vidět každý kluk,nebot se to kopírovalo a šířilo jako smrad! :-)

Kult hákového kříže (1998)

Super scénář a velice kvalitní režie. Cením si tento film velice vysoko a dokonce ve školních letech nám ho učitelé pouštěli pro svou autentičnost a nebezpečí neonacismu. Edward Norton ve své životní roli.

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Sice nejsem fanouškem "čtvrtých" pokračování trilogie. Film má ale spád,i když už to není ono. Pořád spousta srandy na kterou jsme zvyklý. Jen doufám,že je nenapadne natáčet někdy "pátý" díl. To už by bylo na mě moc!!! :-)

Tajemství 2. světové války (1998) (seriál)

Vždy se rád podívám na tenhle dokumentární cyklus. Je to velice poučné a pro fanoušky povinností. Doporučuji!!

Kostka (1997)

Dobrý horor se skvělým nápadem. Herecké obsazení je slabší,ale dějová linie to vcelku v pohodě překryje. Škoda dalších pokračování!!! I tak dávám 5 hvězdiček,hl. za nápad,což dnešním hororům podle mě chybí.

Paradise (1997)

Tak tohle je opravdu ráj. Fanoušek Jenny si zde opravdu příjde na své. Je téměř v každé scéně. Doporučuji! :-)