• Krátkometrážní

Dellamorte Dellamore (1994)

Pocta Michele Soavi za skvělý snímek velice plodné italské hororové školy. Jen pojďte vstoupit do mrazivé hororové komedie, obestřené pavučinami a čpící zatuchlinou, doplněné úžásnou kamerou, povedenou hudbou, bizardními erotickými scénami s nádhernou Annou Falchi, kterou by jste snad brali i po smrti, režisér se s tím prostě nesral.

Princ a pruďas (2011)

Jestliže čekáte vážné fantasy se špetkou humoru, mrkněte na něco jiného. Jde o parodii na akční fantasy z 80.let , obohacenou o pořádnou dávku vulgarismů, povedených absurdností a výborných hlášek, které jsou založeny hlavně na sexuálních narážkách. Je zde výborný Danny McBride, který dokáže skvěle podat tento fekáloidní humor, aniž by jsme jej museli tahat ze žumpy trapností. Takovéto prasácké podívané, prošpikované Minotaurovým penisem, se prostě neubráníte. V této ujeté komedii se snaží “princ“ Thadeous, onan k pohledání, se svým přetuningovaným bratrem Fabiou nakopat magické koule čaroděje Losera ( teda Leezara) a zachránit tak matraci Belladonnu.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Po mých oblíbených komediích Soumrak mrtvých a Jednotce příliš rychlého nasazení, nastupuje znovu komediální dvojice Simon Pegg a Nick Frost v dalším skvělém nářezu. Tentokrát naleznou mimozemšťana, kterému jde o kejhák a jako správní fanoušci UFO a festivalu Comic Conu mu chtějí zachránit tu jeho zelenou prdel, i když ji tak rád vystrkuje. Paul je prostě takovej pohodovej sympaťák z jiné planety v žabkách, který hulí trávu a srší vtipem. Nejsem žádnej Šéf, abych jej potřeboval pitvat na kusy v laboratoři filmových analytiků, proti lehce stupidnímu ději hovoří vě prospěch vtipné hlášky a scénky, které mi vše vynahradí. Nejsem přece z Roswellu...

Altoobi : riteon too beiseu (2012)

Odpověď Jižní Korei na Top Gun, kerou má na svědomí režisér a spisovatel Kim Dong-Won. Pokus replikovat Hollywood styl filmového umění. Je zde vidět drahý vzhled zejména pro mnoho působivých leteckých kousku, které si určitě užijete- bitva uvnitř města Soulu a výbušné finále- jsou bezpochyby úžasné. Tolik k tzv. filmové specialitě vydané na památku 60. výročí války v Koreji.

Kawoonteudawoon (2011)

Přílišně horlivá snaha o vytvoření emocí, spousta nelogických chyb, rozpolcenost a nedotaženost více žánrů. Snad první film s 2 mafiánskými gangy, kde nepadne ani jediný výstřel a jejich střetnutí vypadá spíše jako středoškolská rvačka, ve spojení s nesympatickým obsazením, je tento film zklamání oproti očekávanému výsledku. Huh Jong-ho si u mě svým prvním kouskem nařízl nohy na své režijní stoličce. Je to škoda, na této slušné zápletce se mohlo zapracovat víc......Obsah: Vymahač dluhu Tae Gun-ho se dozví, že má rakovinu jater, zbývají mu 3 měsíce života. Jedinou nadějí je transplantace, proto využije všech svých schopností a vysleduje příjemce orgánu svého syna. Jedním z nich je Cha Ha- yeon, žena s dlouhým seznamem nepřátel, které okradla a nyní ji pouští z vězení. Tae se proto snaží udržet Cha a její játra v bezpečí, dokud nedojde k transplantaci. To ale nebude snadné.

Méďa (2012)

Pokud jste ochotni přijmout nenáročnou komedii bez velkého očekávání, Teda si zamilujete. Kvalitní hlášky, scénář i herecké výkony, například medvěda bez gulí, co přefikne, co může. Dočkáme se srandy, drama, romantiky, akce, happy endu a Fleshe Gordona, který má pěšinku ve vlasech stále uprostřed. Film je plný sprostých hlášek, sexuálních narážek a dalšího porušování mravní počestnosti, takže nezbývá než doporučit. Dost jsem se nasmál tomu s Taylorem Lautnerem, ještě to chtělo hodit nějakou zmíňku o Robertu Pattinsonovi, vím, zní to jako patizon- ten taky nemám rád. Norah Jones k méďovi: "byl jsi můj nejlepší milenec, a to ani nemáš péro brouku".

Dai noi muk taam 009 (2009)

Wong Jink se snaží pokračovat s výrobou komediálních filmů, které paroduje Stephen Chow. Bohužel tento film není ani opravdu legrační. Doporučuji pouze pokud jste hard core fanoušek některých z uvedených herců.

The Last Roll of the Dice (2010)

Borka by si zasloužila vypolštářovanou cimru za pěknou nudu, no ale popřejme ji hodně štěstí. Poslední věta to prostě nezachrání, tolko ke 2 minutám ztraceného času.

Snowballs (2011)

Korine zapomněl koření. Podzimní kolekce na hovno, u mě to na 2 hvězdy vytáhl až ''zpívající'' douda se CPAP maskou