Odhalení (2019) (seriál)

Vrele doporucuji, oba dily ktere prozatim vysly jsou uzasne a divaka nuti se zamyslet nad chovanim lidi v okoli a ceho vseho jsou lide schopni

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Za mě - hooodně dobrej relaxíček a klasický Béčko jako ze starejch časů ale ty hlášky mě málem rozsekaly :-D Pokud se divák přišel bavit pobaven odejde!

Méďa (2012)

Neurazí ale ani nevzbudí chuť podívat se na to znovu. Bavil jsem se ale něco tomu chybělo nebo spíš něco přebývalo-ten romantický nádech. Kdyby zůstal scénář u scének jako byla ta s prostitutkama věřím že by film byl lepší.

Temný rytíř povstal (2012)

Co nový díl to vyšší laťka. V předešlých dílech mi přišlo herecké umění některých protagonistů přinejmenší křečovité ( Katie Holmes) nebo to vypadalo že není třeba hlavního hrdiny že pro zábavu bohatě stačí záporák kterej přehraje všechny ostatní ( Heath Ledger) ale pokaždé tomu něco chybělo-"něco" co by výsledek učinilo vyváženým a to "něco" jsem našel zde. Temný rytíř povstal mě od začátku filmu zaryl do křesla a s chutí jsem hltal minutu za minutou a užíval si temnou atmosféru filmu. Nejsem velký fanda komixů ale Batman jako jeden z mála je alespoň částečně uvěřitelná postava a to co předvádí herci na plátně je přeci jen z valné většiny možné i ve skutečnosti ( až na pár drobností :-D ). Herci v čele s Christanem Bale předvádí výborné výkony i když hlavní záporák Bane doopravdy nebudí žádný velký respekt nebo strach tak svou roli zvládá na jedničku. Film celkově působí velice dobře i když děj má své mouchy ale přiznejme si to který děj nemá :-D. Ukončení série je nejdůstojnější tečkou a to nejen mezi komixovými filmy - není moc časté že by druhý díl byl o tolik lepší jako díl první!! Stačí se jen vyprázdnit :-D 164 minut je dost - sednout a kochat se. Za mě 99%