Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

No, nevím, co si mám o tom myslet. Akce je hodně, Statham je drsňák a Amy Smart je sexy. Tím plusy končí. Stathamovi hlášky jsou trapný; když nejsou záběry na krev, tak na rozkrok nebo jinej otvor (jako na příklad brokovnice s vazelínou) to je jen nechutný. Kdyby se film zaměřil na akci bez nechutností a trapnosti, moje hodnocení by bylo vyšší. Škoda.

Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)

Vysloveně průměrným se tento snímek nazvat nedá. Má velmi mnoho silných momentů a hlavně kvalitu v osobách Douglas, LaBeouf. Tato dvojice skvěle spolupracuje a vysloveně jim jejich role padnou jak prdel na hrnec. Ale výtky a nedostatky tu jsou. Rychlá a zběsilá jízda na motorce celý filmový zážitek degraduje. To si snad tu animaci mohli odpustit! Jinak mi snímek příliš nevadí.

Zelený svět (1996)

Velice povedený snímek, ikdyž tu jsou taková klišé typu:,,Tohle se zapíše do dějin tamtoho!!'' atd. Jinak musím plně souhlasit s golfistou, je to film, který si užije golfista, ale i ,,normální'' divák nepřijde zkrátka. Costner si svoji roli užívá a celý film má dobrý spád. Palec nahoru, je to skvělá zábava!

Flash Gordon (2007) (seriál)

Seriálový podprůměr, který mi zas nepřijde až tak špatný. Samozřejmě tu jsou seriálová klišé, ale musím pochválit Karen Cliche (je sexy a docela umí i hrát) a kdyby se Eric Johnson pořád netvářil tak ,,tvrďácky'' a zkusil víc se sebou pracovat, byl by z něj solidní herec. Jinak myšlenka dobrá, ale má moc much. Škoda.

Základní instinkt (1992)

Dobrý thriller s dobrým obsazením,kultovní scénou a dobrým scénářem.

Beowulf (2007)

Virtuální podívaná plná akce a animovaných herců. Většině lidí se to líbit nemusí, ale mě to zaujalo a Zemeckisovi se to vydařilo. Od plného hodnocení mě odradil Grendel. Měl to být krvelačný obr a ne vředovitý hejkal s nervy na dranc, kterého divák spíš lituje než aby fandil Beowulfovi, který mu urval ruku. Myslím si, že Grendelova matka měla být drak nebo ještěr. Ale na rozdíl od jejího synka je v podání Angeliny Jolie sexy a zároveň i děsivá. Celkově ale příjemné překvapení ;)

Wrestler (2008)

Mickey Rourke ve své životní roli. Celý film působí dojmem ztracené naděje a slávy, co skvěle padne Rourkovi a hodně jsem mu fandil při jeho snaze navázat vztah s dcerou a dostat se zpátky na výsluní. Dojemné, komorní drama postavené na umu Rourka. Kdyby Wrestlera hrál kdokoliv jiný, tak mu to neuvěřím, ale Mickeymu jsem to sežral a proto budu hodnotit jen jeho výkon. Klobouk dolů, tenhle snímek se povedl.

Svědomí (1985) (TV film)

Myslel jsem si, že mě tohle drama bavit nebude, ale opak se stal pravdou. Herecký koncert sira A. Hopkinse mě vtáhnul do děje a do konce jsem byl přilepený k telce jako snad nikdy. Takhle hustá atmosféra se jen tak lehce ve filmu nenajde. A takový závěr jsem skutečně nečekal :)

Barbar Conan (2011)

Tuhle adaptaci slavného příběhu ocení asi jen zarytý fanda knižní předlohy. Vynikající film, Momoa mě mile překvapil. Prostě takhle si představuji Conana. Nic nemám proti Arniemu, ale on se na Conana nehodí (moc ,,malej'' a měl hnědý vlasy - Conan je má mít černý). Hudba se mi velice líbila, protože nebyla tak výrazná a neodváděla od děje + to ústřední téma je skvělý. Celkově film víc odpovídá Conanovým příhodám a celý film se jeví ,,jen'' jako jedna epizoda z mnoha. Tohle je to co jsem chtěl!

Muži v černém 3 (2012)

Jednoznačně nejlepší díl z téhle trilogie. Will Smith je dokonalej a mladý K mě mile překvapil. Příběh je taky dobrý a záporák pořádně hnusný. Sice nejsem zastánce cestování časem a různých alternativních realit (což nenávidím hlavně ve Stargate : SG-1) tady mi to nevadilo. 3D bylo poznat a český dabing mě nezklamal. 5 hvězdiček s velkým plus.