Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Dobrý film, který s pěknou hudbou ukazuje, jak se zachovat během zombie apokalypsy. Tohle je silně nemainstreamové dílko, ke kterému si musím najít cestu. Je tu na mě až moc nechutností, někomu to nevadí, já ale na to zas tolik nejsem. + nápad natočit to jako (doufám, že jako) na na celuloidový film se mi moc líbil. Dával tomu snímku zvláštní, osobitý styl.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Čekal jsem bejkárnu silně napodobující Klub rváčů, Karate Kida a další podobné snímky. A ejhle, vyklubala se z toho milá mlátička, která se hodí na léto k popcornu. Nejvíc musím pochválit hudbu, ta byla naprosto skvělá. A kamera jakbysmet. Prostě milé překvapení. (+ Amber Heard je v té roli tak sexy, jak to jen jde :-))

Osudový dotek (2004)

Nemám slov! Jamile jsem na tenhle thriller narazil na csfd.cz, říkal jsem si : Ashton Kutcher a v thrilleru?! Vždyť hrál jen ve sladkých romantických komediích! Takže. První půlka je nejlekavější, co jsem kdy viděl. Tak nepředvídatelný děj jsem nezažil. Amy Smart je vynikající herečka a v každé verzi byla úplně jiná. Ashton Kutcher ukázal, že OPRAVDU umí hrát + k tomu připočteme skvělou hudbu, tak dostaneme jeden z nejlepších thrillerů tohoto milénia. Vynikající!

Chci to! (2007)

Lehce podprůměrná komedie,ale existují i horší.

Sexbomba od vedle (2004)

Vynikající komedie, dokonce je inteligentní, což se u většiny teenagerovských komedií říct nedá. Obrovské překvapení.

Sexy Pistols (2006)

Pěkná oddechovka, s dvěmi sexy herečkami. To je ale to jediné, co hodnotím kladně.

Jonah Hex (2010)

Film měl k dispozici skvělý nápad a příležitost stát se originálním (moc steampunkových filmů není a Wild Wild West je jediný, který znám). Všechno ale HHayward zahodil v rádoby akci, kde všechno vybuchuje a hoří. Navíc Lilah mi tam přišla trochu zbytečná (ať má v komiksu jakoukoliv váhu). Komiks neznám, ale určitě by se dal natočit o 60% líp. Veliké zklamání.

Zdrojový kód (2011)

Vynikající nápad, skvělé tempo, výborný Jake Gyllenhaal. Sci-fi jak má být, jen můj subjektivní názor k paralelním realitám ve sci-fi, které moc nemusím. Veliké překvapení.

Počátek (2010)

Konečně jsem se podíval na nolanovský film, ve kterém neběhá Bale a parta šílenců (což mě osobně vůbec nevadí). Tak komplikovaný a zároveň přehledný film, jsem ještě neviděl. A přitom zápletky typu ,co je realita a co ne?' nemám moc rád, protože se v nich lehce ztratím. Tady se mi to nestalo, proto před Nolanem (opět) smekám, ukázal, že je jeden z nejlepších režisérů posledních let.