Jak se to dělá (1999) (seriál)

Pro mě osobně velmi přínosný seriál. Nadšený jsem koukal jsem každý den po 18hod. na Discovery.

Jen počkej...! (1969) (seriál)

Pamatuji, jak jsem se jako malý díval na na VHS, když jsem simuloval nemoc a nešel jsem do školy. Podkreslující hudba mi ještě teď zní v uších. Tohle snad musel vidět každý.

Muž z oceli (2013)

Skvělý zážitek. Efekty propracované do nejmenšího detailu. Příběh krásně podán Snyder, očividně věděl co dělá. Jen tak dál, těším se na pokračování a jsem zvědav na Justice League.

Bitevní loď (2012)

Klišé, klišé, klišé a ještě jednou klišé...začalo to tím že ve výběru nejlepších fotbalových hráčů amerického NAVY kope žena a ještě k tomu Rihanna?? (WTF?!), pokračuje to dál tím, že z bratra, kterej se rád koupe v ledu, stane zničehonic poručík torpédoborce...Člun na, kterém jsou 3 lidi a je sotva 10 metrů od mimozemské lodě, která skočí do moře, se sotva zhnoupne? (fyzika?!)...Ještě že útok mimozemské civilizace přežili důchodci, kteří očividně bydlí na Battleship a pomůžou porazit všechny a všechno...a přitom to začínalo, tak slibně viz. scéna s lupičem na bezince, která byla insipována skutečností (myslím provedením)...