Padesát odstínů svobody (2018) odpad!

lepsi doma zustat sedet a strcit si kulicky do zadku sam. dokud vam nejaky retard nehrozi vypraskem kladivem, abyste si koupili(asi spis y) listek a sli se podivat na kristiana na velkem platne, lepsi zajit do sachoveho klubu. posledni zachranou muze byt max tak troll primo od cinemacity, ktere evidentne filmu taky moc nefandi. cekal na nas totiz misto kristianova zadku nejdriv liam ve vlaku. 7 hvezdicek, doporucuji. brecim za vsechny, co poznali, ze to byl jiny film, protoze cetli knizecku. ne vazne, na filmu je nejlepsi asi obleceni. a to je mi dost u filmovych kulicek. jamie libovy.

Selský rozum (2017)

FANDIM FANDIS FANDIME! Krades, konzumujes, platime!

The Angriest Man in Brooklyn (2014)

ne ne ne ne ne nesouhlasim s zpravou, radoby humorem a celym filmem, i kdyz bych urcite mela. hvezda za robina, milcu a tyriona, zbytek me proste nezajima. smutne, ale jsem z toho pekne angriest woman in new jersey

Spící agent (2015)

za podtitulek "vyhulena akcni komedie" by si nekdo zaslouzil kladivem, ale film je stejne uz tak spatny sam o sobe, ze to ani ctyri kladiva nezachrani. zase nemuzu poprit, ze bych se nekoukla znova - to urcite, smutne musim priznat, ze nezavisle na tom v jake "vyhulene akcni komedii" ti dva hraji, neodmitnuuu. ne opravdu, rozhodne nedoporucuji! maximalne tak na "vyhuleny akcni komedie" vecer jako pici hru pokazdy, kdyz si kristynka nekam kousne. 4 hvezdy potupne davam, protoze si nemuzu pomoct, kdyz se kristynka nekam kousne. ostuda vsem, kdo dali vice nez jednu, fakt

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

uz jen cekam kdy Leo uplatni "lepsi kone kuchat nez pichat" taktiku i na sve modelky a bude dalsi oscarek (nebo aspon kde se k oscarum tisknout)

Birdman (2014)

nasledujici komentar nema vubec smysl cist, pokud jste jiz film videli a nepacil sa (setrim cas, ur welcome). za prve, kamera DOKONALE vystihuje, vse co by tak mohla vystihovat (birman, divadlo sama o sobe, dulezitost postav, shody okolnosti fakt smekam),za druhe, i fajnsmekrum doporucuji stravit par minutek na vsema moznyma teoriema konce, birdmana, litanicka - prvni film, u ktereho jsem se mela tolik pochybnosti a kazda dalsi teorie mi je jen prohloubila - o tom to taky presne je a a za treti; jestli jste na tom tak spatne, ze musite cist i me prokrastinujici komentare a hledate pohodovy patecni filmicek, tak se na to radeji vubec nekoukejte a pustte si Emcu ve Spidermanovi - to nema s Inarritem, co docineni, kamera neni na zvraceni a jeste se tam mozna prilezitostne objevi nejaka ta pekna slecna

Lolita (1997)

protoze neni nad nezbedne dvanactky

Pelíšky (1999)

slova nedokazi popsat tento skvost, radeji se podelim o mezikulturni poznatek: k memu prekvapeni dava s dostatkem historickych informaci film smysl i nactiletym americkym chlapcum, nevim, jestli to mam brat jako osobni, ci cesky uspech, kazdopadne smekam pri kazdem shlednuti

Grinch (2000)

od amiku pro amiky, amik k amikovi seda, narod od naroda filmy se lisi, lepsi zustat slepe tissi