Gauneři (1992)

První z Tarantinových filmů. Ale vůbec to na to nevypadá. Vůbec nechápu, jak Tarantino dokázal napěchovat tolik hlášek a situací do filmu, který se odehrává v jedné malé garáži. A pak se spustí kulometná palba hlášek, která se nezastaví do konce tohohle filmu.Někteří tento film neustále srovnávají Pulp Fiction, porovnávají, co je lepší... OK. Pulp Fiction je "známější" asi kvůli tomu, že většina hlášek a postupem času stala kultovní. Ale ani tohle není k zahození. Stejně jako většna filmů od Tarantina. Jak říkám. Kulometná palba hlášek po celý film.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Bylo to podle mě docela dobré. Daniel Craig jako Blomkvist byl skvělý. Akorát v roli Lisbeth si mi líbila víc jako Noomi Rapace. Podle mě byla trochu víc uvěřitelnější a taky, upřímně, trochu hezčí.

Justin Bieber's Believe (2013) odpad!

Proč se o tomhle blbečkovi pořád točí nějaké dokumenty? Na tuhle buzničku za pár let všichni zapomenou a nikdo už nebude vědět, kdo byl Justin Bieber. Kluk, který založil svou hudební kariéru na uječených krávách s vymytými mozky. Nechápu, že doteď žije. Bere drogy, chlastá alkohol a z tohohle hajzlíka máme mít sakra nějaký vzor? Děkuji, nechci. Nejlepší by bylo, kdyby "Justinku Bibřenku" poslali do ohniska nějakého válečného konfliktu. Stačilo by, aby zazpíval a nepřátelé by radši spáchali sebevraždu. Aspoň trochu by byl užitečný. Proč jím tak opovrhuji? Je nafoukaný a myslí si, že když mu pár jeho rádoby "fanynek" omdlí na koncertě, tak je KING. Kdyby tohle viděl Freddie Mercury nebo Michael Jackson, zbláznili by se. Nejlepší by bylo, kdyby skončil kariéru a přestal zpívat. Osobně se divím, že ještě má vůbec nějaký hlas, když už jsou jeho hlasivky tak zničené chlastem a marihuanou.

Within Temptation ft. Tarja: Paradise (What About Us?) (2013) (hudební videoklip)

Všechny písně od Within Temptation jsou skvělé. Ale spojit se s Tarjou? Majsterštych. Myslím, že se spojily dva nejúžasnější ženské hlasy metalové historie. Skvělý hlas Sharon a k tomu operní Tarja... Nemám co dodat. 5 hvězd.

Justin Bieber: Baby (2010) (hudební videoklip) odpad!

Biebra nesnáším, ale přece jenom jsem si tento klip jednou pustil a utvrdilo mě to v mé nenávisti k této komerční kupě sraček. To nejhorší, co kdy hudební průmysl vyprodukoval. Víte jak se pozná kvalita? Kvalita je vše, co je na 10 miliard kilometrů daleko od "Justinky" a One Direction.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Prostě parádní podívaná. Během jednoho měsíce jsem přečetl celou trilogii a musím říct že tyto knihy byly naprosto úžasné. První film ze série "Hladových her" byl super, ale tohle bylo podle mého názoru ještě lepší. Jsem zvědavý, co přinesou další dva díly. Jako fanoušek Hunger Games to už samozřejmě vím a o to víc jsem zvědavý, jak se tyto filmy povedou.

V jako Victoria (2010) (seriál)

Nemůžu si pomoct, tento seriál je to nejlepší, co se na Nickelodeonu vysílá. Tori a Cat absolutně válí. (Ale Tori je NEJ). Ale nesmím také zapomenout na její "šiblou" sestru Trinu či pana Sikowitze. :D (Trochu mě štve Robbie a ta jeho loutka, ale jinak hrozně fajn sitcom.)

Sonny ve velkém světě (2009) (seriál)

I přesto , že tomu tady všichni dávají odpad , tak já prostě musím dát za 5. A to hlavně kvůli Demi. Samotný seriál asi za 2 , ale kvůli hlavní představitelce nemůžu jinak a ty zbývající 3 hvězdičky přidám.

Ten kluk je postrach 2 (1991)

Když si vzpomenu na tento film okamžitě se mi vybaví:scéna v pizzérii,neuvěřitelně dlouhý nos ("Já jsem Pinochio" :DDD ) a SAMOZŘEJMĚ SCÉNA, JAK JUNIOR PUSTÍ KOLOTOČ NA PLNÝ PECKY A VŠICHNI BLIJOU JAK O ŽIVOT. Nebo příjde Junior do ředitelny. "Pošlete mi sem to zlatíčko. AAAAA!!"