Polcas

okres Hlohovec

<< předchozí 1 2
    • 13.4.2019  23:03
    Puzzle (2018)

Vadil mi ten depresívny mood.Po pozretí tohto filmu človek normálne začne premýšľať,že skočiť pod najbližší vlak je vlastne celkom dobrý nápad.Svet je chladné a tmavé miesto,kde smrť je vlastne vykúpenie.Normálne mám pocit ako keby zajtra už ani slnko nemalo vyjsť.A ten koniec filmu nechám bez komentára...

• 3.3.2019  12:30
    UFC 235: Jones vs. Smith (TV pořad) (2019)

Takto našlapaná fight card,no horšie to dopadnúť ani nemohlo.Začal to Garbrandt ,ktorí sa opäť pustil do prestrelky a jeho brada povolila už tretí krát.Pokračovalo to obrovskou chybou rozhodcu Herba Deana,keď predčasne ukončil fight,ktorí mal potenciál na fight of the night.No a zlatý klinec večera zatĺkol Kamaru Usman. Nudnejšieho fightera som snáď ešte nevidel.Usman s prezývkou nočná mora sa stal aj mojou nočnou morou,a eventom,kde bude tento nigérijčan zápasiť sa veľkým oblúkom vyhnem!

• 3.11.2018  15:44
    Epidemie (2018)

Denník třech malých poseroutků.V lese je veľa zveri a je úplne normálne,že je tam počuť všelijaké zvuky.A čo sa týka nahratého zvuku "zmizte" ,tak na tieto srance ja neverím.Náhodne nahratý zvuk,ktorí pripomína slovo zmizte...Proste chlapci sa chceli trochu báť,tak išli prespať do lesa ale to nieje sedieť za PC,žrať pizzidelo a popíjať cigánka,dobre?

• 8.1.2018  19:37
    Šedá zóna (2001)

Odporúčam vám,prečítať si knihu Byl jsem Mengeleho asistentem.Je to svedectvo patológa Miklósa Nyiszliho a garantujem vám,že sa na film budete pozerať úplne inak.Väčšina vecí z filmu je natočená podľa tohto svedectva,jednotlivé dejové línie pekne zapadajú do seba a divák ich ľahšie pochopí.

• 25.12.2017  00:09

Koncert som videl aj naživo ale musím povedať, že u mňa toto spojenie až na pár výnimiek nefunguje.Dokonca aj sami autori povedali že museli dlho hľadať význam tohto spojenia a vraj ho aj našli,ale vysvetlenie už neponúkli. A to mám rád aj IMT Smile aj Lúčnicu.

• 11.8.2017  23:46
    Ani ve snu! (2016)

Tak toto bolo riadne psycho.Páni Oukropec a Tobiáš neviem čo fúkate,ale opatrne s tým!

• 9.2.2017  21:15

Problém vidím v názve filmu.Je tam viac Ljudmilinich životnych udalostí ako scén z fronty.Viac by mu sedel názov Ljudmila Pavličenková.V tom prípade je to krásny životopisný film.Navyše,dejové línie sa chaoticky pletú a preto je toto jeden z filmov ,ktoré treba vidieť viackrát.

• 9.8.2016  21:50

Najväčšia filmová haluz akú som kedy videl.Aj keď musím uznať,že námet to bol dobrý,vzhľadom na terajšiu situáciu v Európe.Miestami ma film nútil rozmýšlať,aké by to naozaj bolo,keby bol Hitler v terajšom Nemecku.Naozaj len miestami,inak mi to prišlo hlúpe a nevtipné.Asi mám až moc rád historické fakty a asi som videl až moc filmov o WW II.

• 22.3.2016  16:25

Pretrpel som 10 minút a stačí.Doba ľadová už nemá čo ponúknuť.

• 31.1.2016  01:13

Priznám sa,že hrané dokumenty moc v obľube nemám,no v tomto prípade sa tie hrané scénky výborne dopĺňajú s rozprávaním Zuzany Mináčovej.A dokonca posledná hraná pasáž mi vyrazila dych.Neskutočne silný životný príbeh... EDIT: Po tomto dokumente som si pozrel aj film Všetci moji blízky,kedže v dokumente sú úryvky z filmu...A čo som videl,to mi hlava nebere.Zuzana Mináčová v dokumente vraví,že Abrhám a Šafránková hrali jej rodičov,pritom oni hrali rodičov toho chlapca.Vo filme posadia chlapca do "Wintonovho" vlaku,zatiaľ čo v dokumente skončia obidvaja v Osvienčime a mnoho mnoho ďalších nezrovnalostí...Absolútne som to nepobral!

• 11.12.2015  15:43

Kolotočársky pózer a Piešťanský neger ,tak ty neprezlečeš sveter???Falošný človek ktorí vodu káže,víno pije.Celý tvoj charakter je krásne vykreslený v 2,5 minútach(od 38. minúty tejto časozbernej sračky).Ty aj keby si mal všetky prachy sveta,furt budeš mať málo!A šaman sa od teba neučil,ale ty by si sa mal od neho veľa priučiť!!!

• 25.6.2015  21:47
    Kodaň (2014)

A luskol ju toten uchoľak nakonec,abo co???

• 12.5.2015  23:26

V skratke: Jeden chlapík s depresiami v jednom kuse naťahuje pišoláka.Vznikol z toho 20 minútový záchvat smiechu v kine...Scénky You´ll never walk alone a Forever young sadli perfektne.

• 25.2.2015  15:36
    Divočina (2014)

Obrovské sklamanie.To more flashback-ov pôsobí mimoriadne rušivo.Čakal som divočinu,no dostal som kopec depresívnych nálad a pár pekných obrázkov prírody.Aspoň že soundtrack sa vydaril.

• 4.1.2015  22:08
    Pouť (2010)

,,ASI TI MŮJ ŽIVOT PŘIJDE OBYČEJNÝ,ALE JÁ SI HO VYBRAL.“.... ,,ŽIVOT SI NEVYBÍRÁŠ,TEN ŽIJEŠ!!!"Pre mňa absolútne najsilnejší filmový zážitok!Hneď mám chuť zobrať batoh a ísť do Santiago de Compostela.Snáď sa mi to raz podarí...

• 3.1.2015  21:51
    Medvědi (2014)

Krásne obrázky,ale toto všetko sme už videli! A keď sa k tomu ešte pridá ten otravný komentár,výsledok je priemerný.

• 2.1.2015  16:09
    Top Gear: Patagonský speciál (TV pořad) (2014)

Obrovské sklamanie!Prvú chybu spravili producenti,výberom zlých áut(namiesto na V8-kách mali ísť na pickupoch).Druhá chyba bola,že chlapi to doslova hrajú podľa scenára.Chýba tomu prirodzenosť,spontánnosť a teda aj humor.Otázkou teda je,či to bolo kvôli nedostatku natočeného materiálu alebo je chyba niekde inde.

• 14.12.2014  10:27

Na druhý krát musím hodnotenie zdvihnúť na 5.Dvojicu Pegg-Frost mám stále radšej a radšej.A scénka s queenmi-perfektná!

• 23.10.2014  17:32
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Videl som prvý diel a pre mňa je aj posledný.Život je príliš krátky nato, aby som ho presedel pri tejto nudnej koko*ine!

• 13.5.2014  11:29

Najlepší kraťas aký som kedy videl!Toto len tak niečo neprekoná.

• 13.5.2014  09:15

Pre mňa priemerný film až na fenomenálnu scénu s poloobeseným hl. hrdinom.Herecky najlepší Fassbender.Pitt potešil, aj keď sa tam len mihol.

• 20.4.2014  23:57

Bez tých romantických a dojemných sračiek by to bola super komédia,takto je len priemerná.

• 3.4.2014  12:29

Filmu hrozne ubližuje nálepka "podla skutočnej udalosti".Pretože tomuto by neuveril ani najväčší optimista.Inak by to bola celkom príjemná oddychovka.

• 3.1.2014  01:43

Dokument je postavený na konšpiračných teóriách,ktoré sú následne aj vyvrátené.Pritom každý,čo sa aspoň trochu zaujíma o druhú svetovú vojnu,vie ako Hitler zomrel.Popravde je to dosť rušivé,hlavne keď na konci dokumentu sa dozviete detaily ako napr: Hitlerove pozostatky boli exhumované a znovu pochované až osem krát,či svedecká výpoveď tel. operátora.Pozitívum tohto dokumentu vidím v pohľade na premýšľanie Stalina a prečo tajili objavenie Hitlerovho tela.

• 19.12.2013  10:44

Keď si človek uvedomí že sú to reálne zábery,a ten buldozér na konci...

• 18.10.2013  14:23
    Očista (2013)

Super námet.Škoda že film bol o niečom inom...

• 22.9.2013  02:54

Taká pi*ovina , to sa len tak nevidí...jednoznačne najhorší Asterix!

• 14.8.2013  10:59
    Derren Brown: strach a víra (TV pořad) (2012)

Nikdy by som neuveril,že placebo môže mať až také veľké účinky.

• 5.8.2013  23:16

Veľký ťah lososov a Povodne v púšti sa naozaj oplatí vidieť.

• 4.7.2013  14:38

Fenomén akým bol Schumacher mal byť zdokumentovaný dopodrobna a nie takto odfláknutý.

<< předchozí 1 2