Hitchcock (2012)

Stači "Hitch" "cock" vynechejte :D Za veľkým mužom stála veľká žena(bolo to tak vždy a vždy to tak aj bude)! Perfektný pohľad na najväčší "zásek" majstra napätia ako aj nahliadnutie do jeho života a priblíženie jeho čudesnej osobnosti. Herecky výkon "hitchcockovcov" je geniálny a brilantne autentický a Scarlett Johansson ma svojou podobou na Janet Leigh úplne šokovala. Keď sa v záverečnej scéne objavil havran,tak som si na chviľku myslel ze pozerám naozaj skutočnú Hičkokovku :) Šmakovnika pre fanúšikov Hitcha ako aj pre ludi ,ktorí majú radi sfilmované príbehy o velikánoch svojej doby.

Raubíř Ralf (2012)

Skvele RETRO :) " I'm bad and that's good, I will never be good and that's not bad "

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Viem že moje hodnotenie je vzhľadom na kvalitu snímku neopodstatnené a neadekvátne vysoké ale jednoducho si nemôžem pomôcť pomoct. Vždy som mal rá príbehy kde šlo o revoltu,odpor voči systému a súboj medzi Davidom a goliášom. WOLVERINES!!!

Prezidentské volby (2012) (TV film)

Tak intímný pohľad do sféry najvyššej politiky som od TV filmu vážne nečakal. Odhaľuje to pravú tvar politikov, ktorí sú koľko krát menej inteligentnejší ako ich voliči(človek by od nich čakal nadpriemernú inteligenciu ale niekedy stačí iba charizma a herecký talent). Toto bol pohľad iba na stranu porazených kto vie ako to vyzeralo v tábore víťazov :D Či to vadí je na individuálnom posúdení, keďže sú to iba bábiky v rukách korporácii. Veľké plus dávam za masky.