Šest výstřelů (2012)

Tak jsem se na to podívala 2x,a to jen kvůli Flaniganovi a abych mohla z klidným svědomím říci,že to není unáhlené hodnocení Filmy s Van Dammem dělím do dvou kategorií.Jenom jatka a jatka s duchem.Na tu první kategorii se dívám pouze 1x,na druhou opakovaně.Tenhle film mě zklamal v mnohých směrech.Bojové scény? Jedna,no dobře jedna a půl.Na to,že je to bývalý žoldák zabiják, trochu hodně slabé kafe.Ale musím konstatovat,že ač málem alkoholik se svědomím,vždy (i večer)hladce oholený a muskulatura v jeho věku stále perfektní.Bylo na co pohlédnout.Druhé zklamání je z Flanigana.Zápasník MMA-vypadalo to více jak slibně,chyba lávky.Barová rvačka opět jedna a to ještě dostal na budku.No sice nemůže za scénář,ale co se týče výrazů,mimiky obličeje a pod,vím,že umí zahrát širokou škálu výrazů.Na to,že mu unesli milovanou dceru až příliš nevýrazný.Zajímavá je i chyba film.střihu.Zatím co v 1:00:17 leží pistole na pultě,o tři sekundy později tam není,protože ji Van Damme teprve vytahuje zpoza kalhot.Ovšem našla jsem si scénu,u které jsem se i hodně pobavila.Úplatný doktor je spoutaný v řeznictví a divák čeká ,že bude tvrdě vyslýchán „zabijákem a zápasníkem “…omyl ,vše jednoduchým způsobem vyřeší žena (matka unesené dívky).Taky mě pobavil úkryt zbraní na hřbitově v hrobě.Jinak nuda.Zbytečně dlouhé scény a celkově druhá polovina filmu se mi zdála nekonečná.Jen díky Van Dammovi tři hvězdičky