Memento (2000)

Tenhle film mě překvapil hlavně tím, že děj se odvypráví od konce do začátku... Ze začátku samozřejmě se dostavila nechuť, ale po pár scénách jsem tomu sám chtěl přijít na kloub. Tak jsem se do toho zažral, že je mi ani nepřišlo, že už má být konec. Určitě bych ocenil hlavně originalitu, skvělou práci režiséra a scénáristů a taky kvalitní výkon hlavního hrdiny. Určitě plné hodnocení.

Sinister (2012)

Musim naprosto souhlasit s POMO, řekl bych, že snad ani horor bych to nenazval. Spíše bych řekl spojený kriminální příběh s dupáním na půdě. vyloženě mě spíše zarazilo, že zase sotva půl hodiny před koncem filmu teprve vidíme, o co jde a s kriminálního příběhu začíná skutečně ten očekávaný horor. Upřímně mě dost vadí, že jsou tak tupý... Nedokáže si rozsvítit, jde na půdu, radši bych to zavřel a počkal do rána.... Nakonec tedy uteče, což je asi jediný vyjímečný, ostatní by určitě zůstali až do konce... Problém je, že je tak prokouknutelné, že když uteče, udělá vlastně to, aby mohl zemřít ! Smutné, více jak tři hvězdy nejdou dát.

Národ Z (2014) (seriál)

Herci zde nejsou tak dobří jako u TWD, upřímně po pilotním díle jsem hodnotil též jednou hvězdičkou. (hlavně kvůli hrozně nepovedenému dítěti a též kvůli velkému srovnávání s TWD) Jenže čekání na pokračování TWD bylo dlouhé a tak jsem si řekl, že tomu šanci ještě dám. Vyplatilo se a musím říct, že všichni co hodnotili, tak ohodnotili pouze jednu epizodu seriálu, takové lidi nemám rád, určitě si takto nízké hodnocení nezaslouží. Ano není to TWD, není to taková skvělá kvalita a originál, nicméně za shlédnutí to stojí a tak moc velká sračka to není. za mě čtyři hvězdy, hlavně kvůli negativním hodnocením po prvním dílu.