Gaga: Five Foot Two (2017)

Bola by chyba hodnotiť tento dokument na základe toho, či máte Lady Gaga radi, alebo nie. To je koniec koncov faktor, ktorý ovplyvní veľa hodnotení. Ja som ju nikdy nepočúval, asi ani nebudem, každému sa páči niečo iné, ale... Niekto to nazve hviezdne manévre, niekto perfekcionizmus, divadlo. Áno, Lady Gaga má rada, keď jej divadlo funguje perfektne. Záchvaty paniky majú aj veľké hviezdy, majú aj bolesti, starosti, problémy, sú patetické. To všetko platí aj pre Gagu. Lady dospieva a chce, aby to ľudia vedeli. Chce ukázať, že pod maskou menom Lady Gaga je tiež len žena, ktorá túži po rodine, po dieťati, ktorá je ľudská, empatická a sama. Aj keď myslím, že ju minulosť ešte len doženie. Dokument bol urobený príjemne, vôbec nenudil a nemal som ani chuť to vypnúť. Pre mňa príjemné prekvapenie.

Narcos - Season 3 (2017) (série)

Ako dostal Escobar prvé dve série, tak pokojne mohli dať ďalšie dve série aj Cali. Druhá séria bola neskutočná, ale tretia je podľa mňa ešte lepšia. Agentov Feistla a Van Nessa som si obľúbil hneď a myslím, že mohli dostať aj viac priestoru a Peňu s čistým svedomím mali poslať domov, ako to bolo aj v skutočnosti. Každopádne sa na štvrtú sériu teším a ako bolo naznačené na konci, tak nás o rok asi čaká ochutnávka bielej Tequily priamo z Mexica a keď budú tvorcovia pokračovať v nastavenom trende, tak sa máme určite na čo tešiť. 5 hviezd