Back_At

Back_At

Kristýna Barková

okres Ústí nad Labem
Student

Twitter: alexgdanvers

5 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Atlas mraků (2012)

  Sourozenci (do zmatků ohledně pohlaví se raději zaplétat nebudu, jsem zmatena) Wachovski odvedli mistrovskou práci ve slepování této fenomenální skládačky (protože to je oč jde, skládačka dějových linek, hlavních a vedlejších postav (za nimiž jsou týž herci - některých jsem si, ostudně se přiznám, všimla až při dalším sledování. Na moji obranu ale říkám, že jsem byla příliš unesena dějem/ději, než abych vnímala veškeré tváře a detaily - které tento poklad dělají ještě vzácnější)) #ZaseSeZamotalaDoZavorek #NemuzeSiPomoct

 • poster

  Lásky čas (2013)

  Pro mne all time favourite (skvělý na páteční večery s dekou, kapesníky a zmrzlinou na klíně) :) Přiznám se, že Domhnalla Gleesona jsem moc nemusela, ale páááááni v Lásky čas byl parádní. Film jako vyšitý pro mé romantické Já. Po dobu sledování filmu jsem se tak culila, až mne z toho bolí líce ještě teď. Dovolím si hned 2 hlášky, protože tento film na mě vážně zapůsobil (čti: "Podívala jsem se sama do sebe, řekla si čeho chci v životě dosáhnout a šla si za tím" ) : #1: We're all traveling through time together, every day of our lives. All we can do is do our best to relish this remarkable ride (protože "Žijeme len raz" :) ) #2: There's a song by Baz Luhrmann called Sunscreen. He says worrying about the future is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum. The real troubles in your life will always be things that never crossed your worried mind. (pravda pravdoucí, snažte si nebrat si vše tak k srdci, život je pak hned... lehčí (both meanings) :) )

 • poster

  Charlieho malá tajemství (2012)

  "Jsem tady. Dívám se na ni a je tak krásná. Vidím ji, tu chvíli kdy víte, že nejste jen smutným příběhem. Jste naživu..." Nedokážu vyjádřit slovy, jak na mě tento film zapůsobil...nedokážu.

 • poster

  Doctor Strange (2016)

  Pro mne (zatím) nejlepší marvelovka - za což jistě může extrémně rozlišné pojetí tohoto dílu od předchozích. Vyjímečně dobré vizuální prvky (konkurující Inception), propracované ústřední postavy (Strange, the ancient one, ani záporáka bych hned nezahazovala - troufnu si říci, že se marvel snaží bojovat proti "svému cliche" ), nejvíce mě asi imponoval odvěký souboj mezi mysticismem (the idea of multiverse etc) a vědou (navíc hlavní postava pochází z lékařského prostředí - další body navíc u mne :) ). Benedict se opravdu předvedl v podání marvelovsky pojatého Dr.House. Pro mne za 5*.

 • poster

  Na hraně zítřka (2014)

 • poster

  Stoker (2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace