Chyť mě, když to dokážeš (2002)

I po opětovném shlédnutí se mi stále nechce věřit, že tento film je natočen podle skutečné události. Teď k filmu: Další Spielbergův výborný film, o hereckém obsazení ani nemluvě. Skoro se až zdá, že tento film nemohl dopadnout jinak, než na výbornou.

Čelisti (1975)

Ačkoli nemám moc v oblibě "krví napuštěné" či "nervi drásající" filmy, čelisti mi docela padly do noty. Jde vidět, že když se setká Steven Spielberg a výborné herecké výkony, jedná se vždy o výborný film!

Jen pro zamilované (2011)

Film, který jsem měla původně v plánu sledovat pouze kvůli obsazení - Stana Katic, se stal jedním z mích nejoblíbenějších romantických filmů. Říká se: "Láska hory přenáší" a jak je vidět, i bratři Polish věří v kouzlo lásky. Již dlouho mě žádný černobílý film takhle neokouzlil. Napadají mě pouze dva typy lidí, kteří tento film hodnotí jako podprůměrný: Ti, kterým se prostě nelíbí a Ti, kteří jej nepochopili : Nejde "jen" o sex scene se Stanou Katic, ale o lásce, která ani po tolika letech nestratila sílu a stále přetrvává v jejich srdcích. Dávám plný počet :).