Quasi (2023)

Dobre natocene, ani nizky rozpocet nebolo moc citit. Bohuzial vtipne to moc nebolo. Cakal som od tvorcov superpolišov nieco lepsie. Predsalen uz maju nieco za sebou a nie su to zacinajuci amateri, takze som celkom sklamany ze neprisnieli nieco lepsie.

Zabiják (2023)

taky sex bez orgazmu. na finchera katastrofa teda. asi uz ma to najlepsie za sebou, bohuzial.

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

ked sa na obrazovke v prvych 15 minutach objavili tie zmrzacene zvieratka tak som to hned vypol. bolo to proste privela. zase dalsi sadisticky vyplod zo zdegenerovanej hlavy gunna, tak ako bol napriklad suicide squad. ten clovek to v hlavne skratka nema v poriadku. a ja som uz nechcel riskovat dalsie traumaticke zabery takze trojku v zivote ani neplanujem dopozerat.

Hypnotik (2023)

affleck dobre hral ale nemal co. cele to bolo strasne slabe a ani nejak neviem ospravedlnit 3* lebo je to skor na 2* ale zase by som sa necitil ze by to bolo uplne fer. pribeh nedaval vobec zmysel a cele to bola vlastne uplna blbina. na jedno pozretie nie je problem ale to je tak vsetko. clovek na to velmi rychlo zabudne. keby som nevedel kto je rodriguez, myslel by som ze ide o nejakeho C-ckoveho rezisera, co je o to smutnejsie.

John Wick (2014)

Tento film som videl v kine, nasledne doma a potom asi desiatky krat vdaka youtube reakciam. Takze ho mam naozaj dost nakukany a dospel som k zaveru ze John Wick 1 je po vsetkych technickych, teoretickych a akademickych strankach naprosto perfektny film. Hodnotenie je subjektivne pre kazdeho zvlast, ale objektivne je toto naozaj perfektny film ktory si zasluzi byt v top 25 vsetkych filmov ktore kedy boli natocene.