Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Možná jsem po tak skvělém hodnocení čekala až příliš... Ale nedočkala, film mě nudil a když jsem v půlce druhé story začala usínat, vzdala jsem to. Vážně stále nevidím TO co zaujalo tolik lidí. převážnou část prvního příběhu zabralo plkání o ničem a na závěr trochu drama. Druhý příběh nudil ještě víc. Bohužel za mě ne víc než 3*

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Takhle to vypadá, když je film přeakčněný. Učiněný superhrdina. Něco jako spiderman zmutovaný s Bondem a Kobrou 11.

Fontána (2006)

Vážně mě mrzí, že jsem se k filmu dostala až teď a ne v době kdy bežel v kině, protože takové záběry si v televizi nedokážete užít a tak si můžu jen představovat jak nádherně tohle dílo musí vypadat na plátně. Po pár minutách mi film způsobil v hlavě zmatek, ale zároveń vyrazil dech a ovládl moji mysl na spoustu dalších hodin, možná i dní. Nemůžu jinak než 5*

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Nic hloupějšího jsem dlouho neviděla. Delší dobu mi trvalo pochopit jestli to myslí vážně nebo je to jen nějaká parodie. Všechny dívky jsou hloupé a chovají se divně, ještě o stupeň divnější jsou ale porotci. Ženská s obřími rty, očividný teplouš tranvesta a další a další rádobychytrolíni, kteří myslí že sežrali moudro světa. Tu jednu hvězdu nechám, protože mě bavilosledovat jak dopadli fotky, které jsou někdy krásné a zajímavé.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Tak jsem úspěšně zhlédla jeden díl a ...stačilo mi. Chvílemi jsem se trochu zasmála, lae většinu času spíš kroutila hlavou. Už začátek kdy na soutěžicí prozrazovala informace typu kdo se s kým kde vyspal mě přišlo podivné. Hold se řídí heslem: sex táhne. Další disciplíny celkem šli a byli originální, dokud nedošlo na kadibudku. Tenhle záchodový humor mi přišel trošku moc, bylo to spíš trapné než vtipné. V poslední řadě nemůžu zapenout moderátorku. Iva Pazderková mi vždy seděla, při jejích výstupech jsem se vždy moc pobavila, ale zde se chová "přísně" a nejde jí to, působí to spíš rušivě a nesympaticky.

Faktor strachu (2001) (pořad)

Je to sice solidni blbost, u které se ale vždy pobavím. Zvláště zábavné je poslouchat monology soutěžících do kamery. Tak vypatlané mozečky nelze vidět nikde jinde.

Putování s dinosaury (1999) (seriál)

Serial jsem sledovala uz pred lety a velmi me upoutal. Libi se mi, že ke každému druhu byl i příběh, dává to větší šťávu a je to mnohem poutavější. Navíc mě zaujalo jak je seriál skvěle zpracován vzhledem k tomu, že je to nějaký rok zpátky. Viděla jsem i jiné mnohem novější dokumenty a žádný nevypadal tak věrohodně a nedokázal tak připoutat.

Poslední prázdniny (2006)

Z tohohle filmu se dá vzít mnohem víc než by se zdálo. Vše je zaobaleno jako komedie, přesto s důležitým poselstvím, které na vás přesto netlačí a nesnaží se ze sebe dělat víc než je třeba. A Georga je jen třešničkou, energická, rozhodná, svérázná. A přestože říká věci upřímně a narovinu, nikdy to nezní zle ani urážlivě. Tento film je rozhodně pohlazením na duši. Většinu amerických komedií nemusím, ale tuhle si vždy ráda pustím.

Trosečníci v ráji (2006) (pořad)

Když jsem viděla první díl, říkala jsem si o čem to proboha bude? Podobný koncept jako Kdo přežije, ovšem bez vyřazování, bez nouze o jídlo, bez soupeření. Čekala jsem velkou nudu a je pravdou, že seriál nic moc víc nenabízí (vždyť proč by se někdo hádal nebo napadal když se nesoutěží), ale jako oddechovka na večer na gauči to jde.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Je vidět, že se autoři snaží navázat na úspěch Pána prstenů. Ovšem myslím, že marně. Nelíbí se mi současný trend, natáhnout film co nejvíce to jde a na co nejvíc dílů, i když tím utrpí kvalita. V celku je to hezký a napínavý příběh, ale zbytečně prodlužovaný a natahovaný. Stačilo by ho zkrátit ze tří hodin třeba na dvě, vystříhat zbytečnosti a byl by excelentní. Musím přiznat, že poslední hodinka až hodinka a půl byly příliš zmáhající a už mě začínalo nudit stále se opakující boje. Zkrátka a dobře méně je někdy více, přesto hezká podívaná, která si ty 4 hvězdy zaslouží.