Kontrakt (2006)

Docela průměrný film, s dvěma dobrými herci Cusackem a Freemanem. Ani jeden z nich poslední dobou neukazují žádnoiu změnu a hrají pořád stejně, na vysoké úrovni. Ale hlavně co vás tam zaujme je ta krásná příroda

Králové ro(c)ku (2006)

Každý ví, že Jack Black je naprostej blázen (v dobrým slova smyslu). Myslel jsem si, že ve Škole rocku, už ukázal všechny svoje xichty a pohyby, ale ne. Například, jak snědl houbičky a stal se Yettim . S Gassem, jsou naprostá extratřída a to ukazují i ve svojí hudbě. Pro mě nejlepší komedie roku.

Lekce řízení (2006)

Na tenhle film bych se asi nikdy nedíval, kdybych neviděl, že tam hraje Rupert Grint z Harryho Pottera. A musím říctm, že to nebyla až taková ztváta času. Rupert ukázal, že i hrát a ne jenom postávat ve stínu Daniela Radclifa. Laura Linney asi nepotřebuje komentovat, ta byla famózní jako vždy

Malá Miss Sunshine (2006)

Where's Olive? :o) Nádherný snímek - nic víc dodávat asi nemusím

Marie Antoinetta (2006)

Bohuzel no. Jelikoz nemam Kirsten Dunst moc rad tak jsem si ten film moc neuzil, ale dost dobra byla hudba

Miami Vice (2006)

Musím říct, že u tohohle filmu jsem vážně usnul (a to byly teprve dvě hodiny odpoledne). Nevim no. Zbytečně moc dlouhý, pořád se to natahovalo. 90 min by uplně stačilo

Mission: Impossible III (2006)

Jako vsechny ostatni "Nemožné mise" tento treti dil uspel. Vsude bilboardy a reklamy a film byl vcelku dobry

Muž bez stínu 2 (2006)

Pro me velke sklamani po trochu nadprumerne jednicce

My dva a křen (2006)

No jasných *****. Co bysme taky mohli čekat od komedie, s Owenem Wilsonem. Že?